Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Természetesen közútra sok minden értelmetlen
Én max egy ezres naked-re ruháznék be

Mellesleg a doboz szettedet is eladtad?
aztan a duhodt 10 eves jozsika felrugja a motort a parkoloban
Protekcioval nincs sorban allas
csak kerdem, ilyenkor mi az elkepzeles? motoros ruhaban beallsz az 1 oras sorba bobozni, vagy valami sarokban atoltozol?
Sracok, tervben van egy Balaton kerulo tura. Van valakinek valami bevalt, latvanyos turautvonala?! A Gombkilato es bobpalya mindenkepp allomas lenne
Nem is ertem a mai napig, hogy R1 utan miert Hornetet valasztottal:-)
Csak teljesen ertelmetlen:-)
Jól megkummunikáltuk!
Én egy Monster 1200 S ajánlottam volna de ugye ez az én fétisem.
Írtam vájberen olvasd el mert baj lesz!
Csak a király B-King
Az már csak nem kevés
Helyette...
Szép! !!!!!!!!!!! És a hasidomtól teljes a kép. Nagyönyörű jól néz ki szerintem.
Ok koszi. Amúgy szerintem eladom mert kicsi nekem. Azt gondoltam elég lesz de sajnos nem.
Azért áruld el azt is, hogy helyzeti előnyöd van
jo de azert itt van hozza egy osszkep, nem csak ugy ra lett akasztva
Azt hiszem ez is el lett rontva azzal a rondasággal és ettől még ez nem idomos motor!
Ez a békéscsabai srác gyártotta az üléspúpom anno a 620-ra bratyeszól kaptam születésnapomra nagyon jól passzolt igényes a munkája! Megfordult a fejembe nekem is, hogy veszek az S2R-e hasidomot azt jól megfújom én.
Bocsesz a típushibás motorért!
Egyébként én sem értem ezt a dolgot, akinek idomos motor kell, miért vesz hornetet? Arra ott vannak sport/supersport gépek.
elrontod ezt a motort azzal a rondasággal...
http://auto.jofogas.hu/pest/Honda_Hornet_600_Hasidom__Hatso_sarvedo_68213470.htm
ilyet se hallóttam még
Lári fári a legtöbben ekeidomnak vagy hasidomnak hivják

U.i. jofogáson nem rég szereztem be hátsó sárvédőt, ott 15 mátyásért kapni hasidomot is ,ráadásul fülekkel együtt!!!!
Az szerintem inkább EKEidom:)
jóvan eddig r1 em vót!
most mi van annak az a neve!kapaidom!az enyémen nincs de sok horneten van hasidommal együtt!
Kapaidom ez jó. Lófogáson is árul egy srác gyárt mindenfélére... ott is írja a hirdetésében, hogy tartókonzol nélkül de a felfogatási pontokat előkészíti.

https://auto.jofogas.hu/bekes/Ducati_Monster_hasidom_67229666.htm