Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
PC34-es Hornetem elkezdett olyat játszani, hogy 3-400-al visszaesett az alapjárati fordulatszám, kicsit más a hangja is, és ha felmelegszik a motor, akkor egyszer csak leáll. Generátor és akksi már ellenőrizve, a szerelő szerint a főtengely jeladó a hibás. Azért írok csak, mert elég körülményes ezt méréssel igazolni, és hátha találkozott már innen valaki hasonló problémával, esetleg tud egyszerűbb hibakeresési módot, vagy olyan lehetséges hibaforrást, amire nem is gondoltam.
Ötleteket, válaszokat előre is köszönök!
kijöttek a kipufogó tőcsavarok,az egyik kontraanyával kocogtatva a tőcsavart de a másik nem adta meg magát ott hegeszteni kellett az anyát a tőcsavarhoz
Köszi a válaszokat
03-tól 06-ig - katalizátoros, nem szabályozott keverékképzésű, Otto-motoros
Ez így elvileg euro1

Viszont mai napig vannak olyan új tipusok, amik hiába eu4-ek, a forgalmiban nem szerepel
Motoroknal ez nem számít.
Köszi de ezen már túl vagyok csak az a gondom hogy a motorfajtát is bekell irni euro hanyas???
Üdv mindenkinek most szeretnék vásárolni egy hornettet de a kinézett moci külföldi megtudnátok mondani hogy mennyi a regadója 2004-es motorról van szó de nem tudom hogy euro hanyas .Köszi előrre is.
köszönöm az ötleteket
probald meg kontraanyakkal, ha nem sikerul hegesztesd ra az anyat azt kitekered
Melegítsd meg körülötte az alut hőlégfúvóval, ha jól értem amúgy is kuka a tőcsavar, kopogtasd meg kalapáccsal hosszirányban. Ki kell jöjjön, de jól össze tud rohadni az aluval.
fogóval ha ráfogok?+melegítés vagy esélytelen?
elég beteg a menet rajta,azért kérdezem,
osszekontrazol ket anyat es megprobalod, csak ne szakitsd meg a menetet. ha tudod melegiteni elotte az segithet.
Kitekerese nem jó?
kipufogó tőcsavar kiszedésre valakinek jó ötlete?
Én biztosan tavasszal cserélném, mondanak olyat hogy savas olaj télen nem tesz jót a motornak, de mutasson már valaki olyan alkatrészt amit bántott a savas olaj télen
Dehogy. Sőt... Csak ne indítgasd be havonta a télen, csak azért hogy egyhelyben járjon.
Okés köszi. Baromság lenne most tél előtt lecserélni? Most van intervallum meg időm is rá...
A motor felgyújtásának sokkal szórakoztatóbb módjai is vannak
Nem tudom, de frankó hogy így világít.
Előszőr másik testrészről akartam képet berakni, de fiatalok is olvashatják így...
Elraboltak az ufók és kísérleteznek?
Az én gyári markolat fűtésem ilyen:
Egyenlőre jól működik.