Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"a gumik is szinte újak" mert a gumik nem lehetnek emberi vagy állati ujjak!
Eladás.
Alapból gondoltam egy árat.Hahu évjárat tól-ig mi nmennyi.
Kitotóztam egy 1,3 mill árat feltettem fasza képekkel.Majd a csőstül érkezők alkudnak.
Sok szöveg felesleges,aki komolyan érdeklődik az telefonál.Aki csak fotelgondolkodik emailezik.
Ez volt az alapgondolat.
A valóság hogy a kutya se kérdezett rá.
Pedig a 2. legolcsóbb volt.
Namost beszámítás.A kereskedéses pali mondta hogy ő 1 milláért beszámítja és nuku alku az újból.
Árazzam le,ő 1,2-ért rakná ki hátha elviszik így már belljebb lennék 2 kilóval.
No levittem az árat 1,2-re.
Eltelt 2 hét és 1 db ember kérdezett telefonon,ő megnézte alkudott,és elbiciklizett a motorral.Ez volt 3 hónapja.
Azóta is ugyanazok a motorok vannak fenn ugyanannyiért mint amikor én próbáltam.
Viszont az újból tudtam alkudni annyit amennyit buktam az eladáson.Így gyakorlatilag a számított pénzemnél vagyok.
Tehát a kenyértéma fennáll.Csak a realitás az ha váltani akar valaki lemegy kutyába,ha nem felesleges feltenni.
És télen felesleges hirdetni,sőt káros is picit mert a fura vevők nem felejtenek.Tehát ha fenn kelleti magát sokáig x pénzért majd hirtlen felmegy tavasszal x+y-ra akkor elkezdenek kombinálni és rajtunkragad a portéka tavasszal is.
Ha el kell adni akkor február velején kéne feltenni.
persze hogy nem lehet egy lapon a minoseget illetoen, csak probaltam szemleltetni az arhoz makacsan ragaszkodo eladok kialtasait. az overol nem tudja a legtobb erdeklodo a reszleteket...
Ha a pepetigrisre gondolsz, akkor azzal nem lehet egy lapon emliteni. Jelenleg egy usd villas pc36 dragabb, mint amennyiert vettem 4 eve az enyemet. Nem csak nalunk, pl. Nemetorszagban is.
Hát igen mindent annyièrt lehet eladni amennyièrt megveszik. Cefi gèpe tènyleg patent nagyon. Többször gurultunk már... remèmel a számításának megfelelő gubáèrt tudja eladni!
ertem hogy szerinted ennyit er, de 950-ert nagy szerencs kell hogy elmennyen. egyszeruen nem ennyi a piaci erteke. masik hornetes forumon egy gyerek mar vagy 5 eve arulja a motorjat hasonlo "nem kenyerre kell a penz" elven. mas kerdes hogy az o motorja egy szethajtott, talpra allitott, tekert oras szar, persze ezeket nem irja a hirdetesbe.
Ez így van. Sokan nem akarnak már szezonon kívülre venni. Nincs kötelező stb költsèg. Következő èv elejèn ha megveszei a teljesítmènyadó is az eladót terheli arra az èvre mèg.
Én minden motorommal úgy jártam hogy hirdettem egész ősszel, télen a kutyának se kellett, tavasszal felraktam egy százassal drágábban és 1hét alatt el is vitték. Tehát nem mese az hogy tavasszal több motort vesznek.
Szerintem kérdezz meg egy kereskedést hogy beszámítják e mondjuk 950-ért.Nem vesztesz semmit.
Csak beragadt készletű gsx-s 1000 van fenn a hahun.Elég jó pozícióból tudnál nyerni szerintem.
Ennyire nem viszik ezt a motort?
Ha sikerül jó áron eladni, akkor új Suzuki GSX S1000
Ha marad akkor kiprobálnék egy pár tipust, de ami számomra favorit az a Gsxr 750 K8
Vagy VFR 800 rc46 de akkor a darázs mellé...
De mivel jövőre saját lakás is játszik, így az is lehet hogy a darázs marad még egy ideig, motor nélkül nem maradok az tuti, csak azon múlik hogy viszik e vagy semm de áprilisig ráérek ezen morfondírozni
Nem biztos, hogy fenyezve volt. Lehet full gyari minden, csak csereltek elemeket meg eladas elott, mert a kenyes nemetnek mas szin kellett. Latszolag gyari az osszes matricad, de az ara miatt ritkan veszik meg zako utan. Ezert gondolom, hogy nem kell egykor serut motornak beallitani.

Mi lesz helyette, ha sikerul eladni? (Ha publikus)
Egye fene azt kiiktattam
Annak idejéén én is csak tőled tudtam meg a "szín" turpisságot... mert én meg nem mondtam volna hogy ez már újra fényezve volt
A szinkodos dolgot kitorolnem a hirdetesbol, az ar realis.
Te kis kémkedő
Olcsóbbééé akkor sem adóm
Már 2en hivtak... kivétel nélkül, van x pénzem annyiééé viszem
MEG AZ A....dat viszed!!!!
Meg se nézed élőbe, és így alkudozól????
Menj a piibeee

Max marad, mert nem kenyérre kell a pénz
Láttam hahun...
Ezzel én is így vagyok
05-06 szériából is annyi behozott """kevés km-es""" van hogy az nem igaz... de ha nekik az kell akkor vigyék...
Én lehet hogy relatíve sokat kérek érte, de 1-2 karcon kívül nem tudnak belekötni
Hugyééé szarééé meg nem adom, ha minden kötél szakad akkor marad, aztán jön még egy
De mi baj vele?
Ár,km vagy ezek kombinációja?
Kb junius végén vett haverom pc41et, ha akkor tudtam volna hogy eladod rábeszéltem volna, bár nagyon belevoltak buzulva hogy csak fullgas meg csak szalonbol mert azoknak muszaj valami 1eves garanciat vallalni.... na aztan maganszemelytol vett egy olaszbol behozottat talan 1,2ért, 2008as azt hiszem. Szép a motor nem szar, de az tuti hogy a tiedevel ezerszer jobban jart volna.
Látod...
Meg nem adtad el?
Az én motorom se kell senkinek, mert a sok olasz fossal lenyomják az árakat. Megkapott mindig mindent, sőt még többet is, de ezt mindenki leszarja. Inkább hagyja magát átbaszni és elhiszi, hogy a tízéves olasz motorban 12000Km van...
28e-l az órájában
amiket olaszbol hoznak azok 100e-tol indulnak minimum
Ha olyan betétet veszel ami kíméli a tárcsát igaz jobban fogy de inkább betétet veszek mint tárcsát akkor többet is elmegy az a tárcsa mit 100e nekem a cbr-en 80e-nél a gyári 4,5mm-es tárcsa 4.1mm-es és 3,5mm-ig kophat, vezérműlánc hát attól függ ki hogy használja a motort milyen időközönként cserél olajat nekem 80e-nél szintén még a gyári vezérműlánc van benn szelephézag 46e-nél volt ellenőrizve 3 korongot kellett cserélni most 77e-nél még állítani sem kellett köszönik szépen jól vannak lánc feszes mint ha most tették volna rá a gyárban úgyhogy karbantartás kérdése és elmennek ezek 2-300e km-t is akár, ne gondold hogy 100e-nél elemeire hullanak ezek a motorok
ha fo darab alatt motor alkatreszt ertesz, nem hinnem hogy barmi gondja lenne megfelelo karbantartassal.