Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy huzatos a kocsi. Mint a 120-as Skodám
Frankón motorral télen nem volt semmi ízületi problémám, csak amikor hó miatt átültem a Skodába akkor fázott meg a térdem
Én meg azt irtam, hogy napsütés vagy hó.

És aki autópályán Miskolc -Budapest távon kötöttt sapkában vezet? Annál meg nincs fütés? :)
Te is ezt csinálod Amúgy meg ismered Levit, nem?
Igen. Én is. Sokkal jobban látni, pihentetőbb.
De amúgy mi a faszt akarod ránk erőltetni hogy napszemüveg nélkül vezessünk?
Ácsi! Itt a nagy lendületben kicsit mellé lőttél. Én pont azt írtam hogy engem nem izgat.
Leírtam a tényeket, mert olyan dolgokat találtok ki a beépített napszemüvegről zéró tapasztalattal, ami egyszerűen nem igaz.

Az hogy te úgy érzed nincs rá szükséged az egyéni ízlés kérdése, nem izgat.

Én amúgy rengeteget motorozok tűző napon, és praktikus ha nem kell hunyorogni szembe nappal sem.
Nem,csak te.
Pláne szemüvegre.
kontaktlencsét nem hordasz?
Akkor legyen igazad, hülye mindenki aki napszemüveget hord...
Aha,duma.Fekete divatnapszemüveg volt.Jó próbálkozás.
Van olyan hogy polarizált szemüveg amiben eben a szórt fényben is sokkal jobban látsz, hiszen télen alacsonyan van a nap, tükröződik minden.
Igen van hogy jó még borult időben is a napszemüveg. Bár én sem hordok napszemüveget ilyenkor mert a sima szemüvegem is rendelkezik ilyesmi tulajdonsággal.

De ragaszkodjatok hozzá hogy nem kell, meg felesleges meg ilyen hülyeségekhez.
Te azért vagy hülye mert baromsagokat írsz. Az egy hatalmas nagy hülyeség hogy nem fér el a szemüveged a bepített napszemüveg alatt és te ebbe kapaszkodsz és fokozod mégnagyobb hülyeséggel, hogy ha 2-3 mérettel nagyobbat veszel akkor biztos elfér. Baromságot írsz és állítod holott nem is próbaltad.
Nem volt, nem is probaltad de biztos nem fér el...
A másik hogy tényleg fura,ha valaki nem a többség véleményét ossza akkor rögtön le kell hülyézni.
Na most komolyan,most télen borult égnél kocsiban ülve látok nem egy embert kötött sapkában és napszemüvegben vezetni.
Tényleg kell?
Mondom borult időben.
Majd térj vissza erre 10 év mulva. Ha nekem valaki azt mondja, hogy szemüveg kell (még nem kell) és hirtelen romlik le a szemem el se hiszem. De ma már szinten télen is (napsütés, hó) kell a napszemüveg mert fényérzékennyé vált a szemem. (Olyan helyen dolgoztam, hogy reggel utazás közben be sütött a nap a napellenző alatt, este ugyanez hazafelé.....)
Neked mindig szembe süt a nap? Soha nem használok napszemüveget, semmilyen körülmények között sem. Miért kell ilyet másokra ráerőltetni? És miért hülye automatikusan az akinek össze tud szűkülni a pupillája és lát akkor is ha süt a nap?
Ok. Nyilván csak úgy lehet jó, ahogy te látod...
Nem kell.
Kb 6 éve használok napszemüveg nélküli tök átlagos víztiszta plexis sisakot.
Csak el tudom dönteni mi kell.
Jelenleg inkább veszek meg egy pár arcparnat tartalék a és ezzel meghosdzsbbitom az RS2 életét.
Majd jövőre átgondolni.
Ő bajuk, nekem nem fáj ha vakítja őket a nap
Gurulj be a boltba és próbáld fel. Azt ne mond nekem hogy egy guglis kép alapján te tudod hogy meddig ér le a szemüveg benne. Hülyeségért néha Te sem kell a boltba menj...
csak egy pelda :
http://www.helmetcity.co.uk/sc...
nalunk "akciosan" 150e, itt 115.
nezz kerul a http://www.helmetcity.co.uk/ oldalon. olcsobb mint fc moto, valodi akciok vannak es itt van par nap alatt ingyen postaval. 98-ert vettem shoeit ami nalunk 160+ ba kerul.
Ez nem az.
Nekem nem. Teljes mezős a napszemüvegem. Shark sisak.
Te menthetetlen vagy. Legyél boldog a hülyeségeddel.