Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami fel van csavarozva, az Shindengen szerintem....
Ez a net szerint egy SH 125-150 es honda robogó fesszabja.Ha origi shindengen akor no para,nem rossz.Ha kínai utángyártott az gáz.
Fémlap a háta vagy műgyanás?
A beszerelt az új a hűtő csövön lévő a régi.
Ez nem ducati feliratos hála istennek. Ugyanúgy nézki de nincs rajta ilyen felirat. Plusz haveromban jobban bízok mint bárkiben. 30 éve ezzel foglalkozik és szerelő is.
Aztán majd cserélheted megint. Nem hogy okossbb lennél, és a Solvart-tól vennél, ami klasszisokkal jobb a gyárinál is, Nem hogy a Ducatinál...
Sziasztok! Kinek milyen gumi vált be előre? Asszonynak kellene venni előre a pc34-re,még a 16-os felnire!
Keresek 2008as hornethez vizhutot esetleg valaki tudna segiteni?
Holnap este veszem át, tehát péntek délelőtt már okosabb leszek. Persze ha nem bírom ki akkor még lehet csütörtök este.
Ugyan az ami volt is rajta. Ducati hűtőbordás. 15 nekem.
Szia. Mennyi volt az új, ha szabad tudni és milyen fajta? ☺
Írd majd meg , hogy mire jutottál!
Köszi. Haveromnak motoros boltja van már küldi az újat.
Szia.
Van feszszabom mindegyik fajta, ha érdekel 70-3179083.udv Pali
Úgy néz ki a feszültségszabályzó lesz a rossz, pedig haver azt mondja ebbe már a jobb fajta ducati hűtőbordás van. Hiába jó a diódák ellenállása valószínű a vezérlése nem működik megfelelően. Hát ez van. Jön az új.
Hát köszönöm a segítséget holnapra meg van a csapás irány. Megint vehetem le a tankot mert nekem sajnos alatta van a feszszabályzó.
Akkor az sok! B+ a jegesmedve!
Sok.
Hány km-re laksz Tapolcától?
Az "alternátor" a generátor.
A leégett tekercsnek, a többinél, kisebb lesz az ellenállása! (a másik kettőnél) Vagy ha kettő van leégve, akkor a kettőé kisebb! De az már nagyon gyenge töltést produkál!
A rajz szerint nincs csillagpont kivezetés,. Minek is lenne, a motoron -autón csak a 14,4V kell! Másik nincs!
A generátortól jön 3 vezeték, (3 fázis és) ha négy vezeték jön , akkor a csillagpont is! Még eddig nem volt dolgom motorgenerátorral, bár a szakmám erősárammal kapcsolatos (400/240V)meg a többi.