Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bár itt látom hogy a bokócső miatt lejjebb van
A többi rész most már világos.
Köszönöm Cefi. Lehetek nagyon szemtelen? tudsz pontos méreteket is írni? :D
Sziasztok,

ez a topik jobban porog. A hornet és a CBF karbija közel azonos. Van valakinek tapsztalata a karbi felújíó szettekkel?

Nekem igazából csak az "O" gyűrűk kellenének,de nem tudom a méretekt. Gyáriban érdemes gondolkodni, vagy jó a Tourmax is? Vagy megteszi a sima benzin és olajálló "csapágyboltos" is.

Másik,

nekem 2 év után már nem rémlik, hogy melyik gyűrú hová való. A kicsi a pilot csavar, a nagyobb a tolattyban lévő tún. DE nagy hová való? A karbik közé, mert akkor kevés a 4 szett..

https://www.motorosboltroadrid...

Milyen márkákat kell kerülni?
Sziasztok. Nagy változáson ment át a darazsam, ha valakit érdekel akkor kép formájában meg is tudom itt osztani. Viszont hozzá jutottam egy hasidomhoz viszont egy darab fül sincs hozzá. Ha valakinek lenne vagy tudja a pontos méreteket és formákat valamint a felfogatási pontokat akkor legyen szíves és segítsen nekem. Előre is köszönöm. A képeken látható hasidom van nekem is ehhez kellene a segítség. Az én Hornettem 2002-es.
Sziasztok!

900-ashoz keresek középsztendert, nem aranyáron! Akinek van kérem jelezze üziben! Köszönöm!
Ezt a lampat meg nem tudom hova rakni,felkapcsolt dlr-el ok,amugy fura,de ez viszont dönörü.
Ez is lesz sárga feketében
Csak tuti k... Drága lesz
NEM,ez szep.
A kalyhaezust a libling.
A fekete meg a feher snassz.
Ez rondaaaaa!!!!
Ahogy a 650 is!!!

A gülüke feketében adja
szoval bordoban na........
Gennytanya!
Faszom sargafekete gennytanya.
Kekfeherben pliiiiiiz.
Há pedig de.
Szerintem szép
De buzgár vagy Zoli.
Naaa ez szép halacska
Mint egy koi ponty.
Rovarfej lámpa nekem se bejövős de amúgy meg nagyon kutya gépek
Miicsoooodaaa?????
Naaa neked sincs szép érzéked