Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Érdeklődnék a hűtőrács miatt
Kérhenék egy telefonszámot
Köszönöm
Sziasztok!
2008-as Hornethez keresek kuplung behúzót eddig kevés sikerrel. Tudja valaki hol találhatnék?
Sajnos csúszott egyet a darazsam.
Előre is köszi!
Jelcsát kérdezted?
Égen földön nincs villa, 2005-höz
Facebookon megtalálod.
Sziasztok!

Hondabubus telefonszámát, elérhetőségét meg lehetne tudni valahonnan?
Foglalkozik még szervízeléssel?

Köszönöm!
Nem kompatibilis a ketto.

Szembe allsz vele. Ha refi kapcsolasnal ket izzo eg vagy masik kezd vilagitani akkor h7. Ha ugyanott akkor h4. A nightbraker sorozat erosebb fenyt ad.
Sziasztok!

Lehet triviális sokatoknak a kérdés! Ezért is teszem föl. Mégpedig:
2007 Pc41 es darázsnak szeretném cserélni az első fényszóróit valami erősebb fényűre. Viszont nem tudom, h a H7 v.a H4 kell e hozzá?
Az egyik motoros oldal a motorspecifikált keresésre a H4 12V 55/60 at hozza fel P43t(gondolom ez a csati? v foglalat?).
Viszont a shop manual 12V 55W ot ír a két pilácsra.
Tehát érdekelne, h aki eddig cserélte az melyik H-st tette bele?
A H7 ben ugye csak egy izzószál van míg a H4 ben pedig kettő.
Vagy jó a két izzószálas is, csak az egyiket nem fogja használni azt csoki?
(Megelőzve. Igen tudom! Szétbombázhatnám az elejét(ami nem lesz egyszerű), megnézhetném mi van most benne. De úgy vélem ha már lebontom szeretném, hogy már a kezemben legyen a cserés darab. )

ill.még egy kérdés: Az, h autó v kimondottan motoros pilács van a csomagoláson az oszt szoroz valamit?

Előre is köszi a válaszokat!
Széles utat, gumifákat!
Hornet 600-900 Bontott alkatrészek,extrák eladók.
Nem csak az van ami fotón látható.Üzenetet nem figyelem,Tel:70-3179083.
Köszönöm
Szia, itt nezegess, nem olvastam vegig. Vagy sugomotor motorbonto

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen...
Sziasztok!
Teszek még egy próbát!
Ha valakinek van kontaktja, hogy hol kapok 2005-ös Hornethez alkatrészt, kérem szóljon!!! Németország és Ausztria is szóba jöhet.
Elég fontos lenne, előre is köszi., szép napot.
Sziasztok!

CB500-ra kereseklámpát, a foncsor és a karimára lenne csak szükségem, de ha úgy van akkor megveszem az első lámpát is. Elvileg a korai Hornetek lámpája stimmel rá. Valakinek nincs eladó? Vagy utángyártott karimát nem lehet ezekhez kapni?
Nos skacok? Valaki, valahol?
Sziasztok 05 - hoz keresnek teleszkópot, de komplett eleje is érdekel!
Köszi előre is...
Írtam privátot, elvileg erre is teljesen jó.
már a 05' fordított telós verzió.
erre a hornet felnire keresek féktárcsát, nem gond ha üt, 100 e ft-ért én is tudok rendelni, új nem érdekelne. kösz.
Sziasztok!

2000-2004-es 600 hornethez van egy darab sunstar jobbos első féktárcsám (forgásirányos),
újszerű állapotban, nincs válla egyáltalán.
ár: 15e ft, elérhetőségem az adatlapon.
Motorosok! A motorblokk, és az újabbakon más egyéb alkatrész is ALLUMÍNIUM!!! És ez a fém az amit a LÚG is old! Ne használjatok lúgot a lemosáshoz, de ha már ilyen marhaságot csináltatok, akkor mossátok le nagyon róla , mert az aluminiumot marja-oldja !!
előre és hátra szeretnék jó tapadós gumit városi használatra. valakinek vélemény a választásban ?
Értem, köszönöm
Ugyanezt csinálja a szívató is. Szűkíti a légbemeneti nyílást, ezáltal dúsítja a benzin-levegő keveréket.
A mai észrevétel az, hogy ha picit szűkítem a légszűrő nyílást,akkor a motor elkezd felpörögni! Ez mennyire normális jelenség?