Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó estét Neked is. Csak írd meg hol kapható. aztán megnézem.
Helló Józsi!
Próbáltam keresgélni, de ebben a vastagságban nem igazán találni. De ha olyan helyen járok próbálom nem elfelejteni.
Nagy attrakció a cirkuszban, hogy a krokodilidomár a krokodil szétnyitott szájába teszi a f@szát, majd összecsukja a krokodil száját, jó nagyot rácsap az állat fejére ....és láss csodát, sértetlenül vesz elő a micsodáját..Meg is kérdezi a nézőket, hogy van-e aki vállalkozna, hogy megismétli a jelenetet....
Nagy csend után felnyújtja a kezét egy nyanya...
-Én megcsinálom, ha nem üt akkorát a fejemre.....
Azért össze ne szégyelld magadat!
Hallottam ahogy csörömpölt!
Meg fogom nézni a Zegerszegi OBI-ban- ne vegyél , mert látni tapintani akarom.
Mikor írtad a kinder bukót már leesett.
A -cellon- egy víztiszta hajlékony műanyag lemez 1 mm vastag ollóval vágható. A lényege , nem törik, inkább hajlik ha nagy erő éri.
Ok. ha találok valamit akkor küldöm!
Köszönöm Laci.

Gyerekbukónak a plexije helyett , mert a benne levő karcos és ha nincs messze akkor érte megyek.
http://www.ferromarkgyor.hu/te... én is túrok már, de segíts azt ha lesz itt veszek azt elviszem sümegi talira...
Egy ideje én már mások helyett is szégyellem magam olyanokat olvasok itt....
Írjál egy kicsit bővebbet Józsi mert így nem tudom mit keressek, vagy esetleg mivel helyettesíthető. Szigetelni akarsz vele, vagy hova szeretnéd felhasználni?
Szia Laci! ez így is van. Én rendszeresen nagyon szégyenlem magam emiatt és idegállapotban is vagyok.
Forgástest tehát gurul.
Meghalni meg állat büntetéseket kiharcolni a 400-as is nagy!
Megkérlek benneteket , nézzétek meg , hogy felétek barkács áruházban 1 mm vastag víztiszta vagy sárga esetleg zöld -cellon- lemezt lehet-e kapni. kellene A4-es méretű kettő lap! Mert 2 mm-es vastagot találtam. de az vastag.
Helló István! Sokszor olvasok itt az oldalon olyanokat hogy ezer alatt gyenge a motor... én nem értek hozzá de biztos igazuk van.
Szerintem mindenki félti vagy legtöbben...
Szia Józsi! Nem öröm, de az a lényeg hogy guruljon
Szia István!
Pedig én finoman járok vele , és öregesen mert féltem a gépet!
Szia Laci!! Az én motorom kerekei is felemásak, de le sincs szarva!
Így van Józsi kapaszkodtam utánatok...