Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt nem kell kompressziót mérni! Vagy több százezer km van a motorban?
CBF 1000 2010- től K&N HA-1009 használt légszűrő eladó!
8000 Ft
Sziasztok!

Cbf 600 vásárlása előtt állok.Hétvégén megyek egy karbisat megnézni.Kérdezem tőletek van e tipikus hiba amire oda kellene figyelnem ezzel a modellel kapcsolatban.Kompresszió méréshez mennyire nehéz hozzáférni a gyertyákhoz?
Köszönöm

Roli
Áve!
Én vettem meg a bontott motorról a tükröt, magánban megadom a telefonszámot.
Koszi az infot de azert elkuldetni nem kuldetnek el ilyen dolgot szolnok meg elég messze van en győr környéki vagyok
Hát a 87e az tényleg elég szomorú lenne. Viszont tényleg necces a használt, itt a fórumon is írtak már sok rosszat ennek a típusnak a kuplungjáról, jó eséllyel kapsz egy ugyanolyat, mint a Tiéd most.
Beugrott még, hogy van egy srác, akinek volt egy csomó bontott alkatrésze, Érden, OLX-en volt fent, én is vettem tőle pár dolgot. Telszámot nerm találok, OLX már nincs, a profile-om sincs már meg, jofogason nincs fent... A fórumtársak talán tudnak segíteni, egy tükröt biztosan vett itt Tőle vki, keresd vissza...
Viszont miközben ezt kerestem, találtam egy hirdetést, ami ugyan nem kuplungkosár, de egy telefont megérhet: http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Honda_CBF_250_F_kuplungszett_gyari_bontott_27719402.htm?first=1

Czega
Sziaa! Köszi az infót.énis kerestem mar nagyon sokat,de közben mondtak nekem,hogy lehet nem kellene ebből használt de megkerdezem milyen allapotú ha van újjonnan 87 mondtak rá
Szia!

Én műszerfalat keresek, gyakorlatilag lehetetlen. Tavaly végighívtam az összes bontót itthon. Pár éve Baján (Súgó motor, telszám lejjeb) bontottak egyet, meg lennék lepve, ha még meglenne a kuplungkosara, ill. Vecsésen is volt valami.
Vecsési motorbontó Vecsés, Dobó Katica 41. 20/974-55-59
Ezen a kér helyen biztos volt/van vmi, a többi helyen csak a műszerfalat kérdeztem és nem volt.

Üdv,
Czega
Szia!

A CBF 250 elektronikája azért nem egy atomfizika, szerintem nem kell hozzá olyan szerelő, aki fejből tudja az összes típushibát. Ha Gödöllőre kitolod Surihoz, tuti meg tudja Neked csinálni. Ennél sokkal bonyibb dolgokba sem szokott beletörni a bicskája. Telszámot tudok adni magánban.

Üdv,
Czega
Sziasztok! Keresek szerelőt aki ennek a típusnak az elektronikáját ismeri, mert valami oknál fogva nincs szikra, minden más tökéletesen működik, biztosítékokat ellenőriztem, a mostani szerelőm nem tuja megmondani mi lehet a baja, lehetséges h a CDI adta fel a szolgálatot. megköszönök minden hozászolást mert sajnos már áll egy ideje a motor...
Sziasztok! 2004es típushoz keresek kuplungkosarat.Eddig sehol sem találtam.Ha esetleg valakinek van infoja megköszönném ha írna
Értesítjük Önöket, hogy VINCOLLINS hitel cég kínál hiteleket az emberek, akiknek szükségük van egy kölcsön; Kínálunk hitelek alacsony kamatláb 3%. VINCOLLINS hitel cég akkreditált nyújt hitelt a helyi és nemzetközi ügyfelek számára. Mi már évek óta megadatott a kiváltság, hogy megfeleljen a pénzügyi igényeit. A probléma a rossz hitel nem állhat vissza attól, hogy a hitel van szüksége. Adunk hitelt kezdve € 1,000.00 maximum € 10,000.000.00 az egyének és együttműködnek szervek szüksége pénzügyi támogatásra.

lépjen kapcsolatba velünk ma e-mailben: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)
Értesítjük Önöket, hogy VINCOLLINS hitel cég kínál hiteleket az emberek, akiknek szükségük van egy kölcsön; Kínálunk hitelek alacsony kamatláb 3%. VINCOLLINS hitel cég akkreditált nyújt hitelt a helyi és nemzetközi ügyfelek számára. Mi már évek óta megadatott a kiváltság, hogy megfeleljen a pénzügyi igényeit. A probléma a rossz hitel nem állhat vissza attól, hogy a hitel van szüksége. Adunk hitelt kezdve € 1,000.00 maximum € 10,000.000.00 az egyének és együttműködnek szervek szüksége pénzügyi támogatásra.

lépjen kapcsolatba velünk ma e-mailben: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)
Sziasztok.

Szereljük párom Honda CBF 500-asát ( 2006-os) Van egy gumicső ami a karburátorról jön le és nem tudjuk hova megy. Van valakinek ötlete? Köszi
Szia. És mi a tapasztalat?
Szia! Nekem 170-es gumi van hátul és meghallgattam emiatt egy kis előadást a gumistól, hogy a gyári méret a jó, mert a szélesek a futófelületen felkúposodnak, ezért ott gyorsabb a kopás, a kanyarban meg nem adják ki a max tapadófelület szélességet...
Sziasztok! CBF1000-re, 2006-os, fel lehet tenni a METZELER Roadtec Z6 180/55ZR17(73W) gumit? 160/60 ZR 17 a gyári méret. Tapasztalat valakinek? Köszi
Sziasztok!
Nekem CBF1000-em van, 2006-os és elvileg 16/43 van rajta gyárilag. Én is gondolkodom, hogy láncszett cserénél nem kellene-e hátul csökkenteni 42-re vagy 41-re. Elvileg 41 a gyári méret az új CBF1000-nél. Van valakinek ilyen tapasztalata? Köszi
Sziasztok!
Én nem használom nagyon városban csak túrákra és nekem kb. 5,5 l/100km-re jön ki a fogyasztás, aminek nagyon megörültem mikor először mértem.
sziasztok ..bocs h ide rakom de 125 ös topikot nem találtam... eladó 125 cb f oldalidom... teljesen új gyári karcmentes motoron még nemvolt idom a bolti ár töredékéért...13000 ft ért 30 605 6883
Nem lötyöghet,ott valami "gáz" van!
Milyen nyűg van a generátorral? Kettővel lentebb is azt kerestek.
CBF250-hez keresek generátor álló, és forgórészt! 2007-es
Köszi az infókat, HTH11-nek is! Gond nélkül sikerült leszedni a kuplungot egy mezei nyomatékkulccsal, a kereket befékezve a saját dobfékjével.

Egy kérdés: van lent a blokknál az a kuplung-működtető tengely, amihez a bowden alsó vége csatlakozik. Ez a kar meg be a blokkba egy szimeringen keresztül, és emeli ki a kuplungcsapágyat. Na most vettem észre, hogy nekem ez az alkatrész, ha jár a motor, akkor folyamatosan tengelyirányban 1-2 mm-t lötyög. Ha behúzom a kuplungot, akkor abbahagyja.

Nem tudom, hogy csak most tűnt föl, és eddig is csinálta, vagy valamit nem jól raktam össze, bár sok elrontanivaló nem volt.

Szóval a kérdés, hogy nektek is pl. alapjáraton kicsit lötyög ez a tengely, vagy áll, mint a cövek?
köszönöm!