Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megoldódott köszi, rosszul volt beállítva.
Sziasztok! Nemrég vásároltam egy HONDA CBF 250 egyhengeres motorkerékpárt 9 ezer km-rel, 2005-ös évjáratú. Szakmai segítségre lenne szükségem. A kuplungot, ha lassan engedem mindegy milyen fordulaton, akkor a kuplung kiengedése közben a motor induláskor egy nagyon picit berángat (de nem zavaró annyira). Emlékszem az oktatómotorom (Suzuki GS 500) szintén ezt produkálta. Ez a jelenség az egyhengereseknél természetes vagy baj van a kuplunggal? (Mert sehol nem olvastam ilyen hibajelenségről). Ha gyorsabban engedem a kuplungot, egyenletesen, akkor gond nélkül elindul picit sem rángatva. 2-es sebességi fokozatban szintén nagyon szépen elindul, bármilyen lassan is engedem a kuplungot. Köszönöm a segítséget!
Szia. Ez jó hír!
Nekem is sikerült vennem
Szia! Részemről igen! :)
Szia
Megoldódott a középsztender kérdés?
Sziasztok. Eladnám törött CBF 250 '2004 motoromat egyben v alkatrészként. martaborza@gmail.com
Szia! Hátsó dobozhoz tudok adni. 70/6321.829
Szia!

Van ilyenem. 70/6321-829
Négy hozzászólással korábban egy csinos lány keresett 2007 -es cbf 500 hoz középállványt. Tudnál neki is segíteni?
CBF 600S komplett motor bontódik. Bukócső, közép állvány, stb...
70/6321-829
cbf 1000 fejidom eladó tel 06704275150
Gyári plexi eladó 6e ft-ért érd: zoli_motor@freemail.hu
Egy ideje én is vadászok már... Sok sikert! Ha találok, esetleg több db is lesz szólok.
Ebayen láttam, tavaszig ha nem lesz itthon, rendelek kintről.
Sziasztok!

2007es 500as CBF-hez keresek középállványt.
Ha valaki tud ilyesmit, légyszi jelezze itt, vagy üzenetben.
Üdv. mindenkinek! Egy ilyen felnit keresek.Hátha valakinek van egy eladó :-)
Szia. Sajnos nem túl pörgős a topik. Én anno ezt nézegettem.

http://www.jofogas.hu/pest/Honda_CBF_500__CBF_600__CBF_1000_Hatso_Konzol_Oldalkonzol__Bukocso_51035158.htm

Jó áron van, írj rá!
Bocsi, de telóról nem tudok linkelni.
Szeva!!Én hosszú ideig keresgettem a neten,de vagy régi linket,vagy nagyon drágán eladó konzolokat találtam.Megbőszültem és csináltam magamnak házilag.Fényképet is tenneék fel,de okostelóm van,és nem akarja felismerni a gépem.
Pontosítanék, dobozhoz konzolt vennék.

Ilyen kihalt ez a fórum?
Üdv mindenkinek, 2005-ös CBF600S-hez keresek hátsó túratartó konzolt, milyen típus(ok) megfelelő(ek) és hol lehet beszerezni?

Előre is köszönöm.
Sziasztok! Van nálam egy CBF600S, amit el szeretnék adni. :) Magát a típust nem kell bemutatnom, csak néhány infó: 2006-os (karbi, ABS NÉLKÜL), MO-i vezetett szervizkönyves, 32.000 km! Sok extra! Szinte karcmentes! Bővebb infók telefonon! 30/849-9330.
SZIASZTOK..TELJESEN ÚJ GYÁRI JAPÁN OLDALIDOM CBF 125 höz eladó... olcsón 9999ft
leltározásból megmaradt. 70 202 70 75
Üdv, nem kell kialakulnia a blokkolásnak. A motorunknak elég fejlett az abs rendszere, az általam sokat próbált suzukiknál sokkal érzékenyebb, csak a mostani bmw motorok abs rendszereit próbálva találtam jobbat(finomabban visszajelzőt) Ez a jelenség amit keresel egy öreg 8 éves gumival szereltnél jellemző, egyszerűen elpattog, 1,5 métert lopva a tartalékokból..
Sziasztok! Én egy cbf 1000 2007-es évjárathoz keresek hűtőt és telókat+ egy felnit. köszi
Pfff... Lemaradtam róla.