Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van a komplett kormány az elejétől a végéig.
Mert amit kuldtem az nem pc38-as?
Arra gondoltam hogy ha sehol nem találok hozzá szerelési útmutatót az azért van mert ez a gép ugy meg van csinálva hogy nem is kell szerelni soha!!!
Melyik nyomatek erdekel egyebkent? Az olajszint valami 165 mm, de pontosan meg kellene nezni.

Alul van egy csavar a villa aljan, a tobbi csak a teloszarat rogziti.
Marmint olajat nem kell a villaban cserelni?
Sajnos ez a típus nincs rajta + még másik 2 oldalon se. Úgy néz ki hogy nem kell javítani
Sziasztok cbf600{2006} szerelési útmutatót keresek! Első teleszkóp érdekelne(meghúzási nyomatékok olajszint). Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni!
Szia! Meg van még? Üdv. martin.robert1970.mr@gmail.com
Ugy zart ter, hogy a motor eleje a garazskapu alatt alt. Nem hallani ugy.
Aha,távolabb nem hallatszik,de látom zárt térben készült a video.Szabadban is gyanúsnak találod a hangot?
Nincs, már eladták. Távolabról kezdtem az első pár másodpercben, kb 80 cm-1 m.
A videoban valami kerepelést hallok /laptopon nézem/.
Távolabbról készíts felvételt hátha akkor jobban kivehető lesz.
De azért ha van közeledben CBF,akkor élőben hallgasd meg annak a hangját.
A motorszereles topikba irtad, hogy nem hallasz ilyen hangot. Marmint olyan csorgo hangot amit irtak, vagy olyan hangot ami a berakott videoban van.
Külön kézi kapcsoló.Ha megy fel a hőfokmérő mutatója akkor én hamarabb kapcsolom a ventilátort kézzel mint a beépített kapcsolója.Minek felfőzni a vizet,olajat?
Kapcsolja az elektronika, ha kell, nem?
Igen, azon még gondolkodom.
Olajzó az alap,keréknyomásmérőn gondolkodom.Viszont van ventillátor kapcsolóm is.Felvonuláskor,lámpánál állva +40 fokban jól jön.
Tekercselés óta én is tettem fel feszültségmérőt. Na meg közben még víz, olajhőfok, olajnyomás, keréknyomás- mérőt, láncolajozót,........................
USB aljzatom van feszültség kijelzéssel, relatív ritkán megyek gy, hogy a telefon nincs felakasztva a kormányra
Köszi, ez jól hangzik.
Ilyet szoktam felszerelni,nagyon hasznos:
https://www.wish.com/search/vo...
2006-os CBF1000A tip. motorom van. 70000 km alatt egyszer tekercseltettem a generátort. (30 000 Ft) A hátsó rugóstagot cseréltem, elfáradt . Minden más gyári! IMÁDOM!
Nem tudom.