Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nagyon jo fogyasztas. Azonban tovabbra is azt gondolom, hogy ilyen jo fogyasztas eseten sem lehet egy literes kulonbseg. Kiveve ha a 100-as benzinnel fogyasztott tobbet mert a psziho miatt elkezted neki jobban huzni.
Vagy csak én tudok fogyaszást számolni.
Mert nagy a talpad/jobb kezed
Bár a 125-ös ciberém az 2,2 literrel el van ha csak közlekedek vele.
Mindenkié "levegővel" megy ,csak az enyémek fogyasszák a benzint.A kocsim is sokkal többet eszik mint másé.Így jártam.
Hazudtak
Ha Hondád(is) van,akkor a "szar"közé már egy biztos nem sorolható!
Többen is! Most nem rád gondolok,nehogy félre érts!
Tudom hogy hihetetlen, ezért is kérdeztem.Amúgy 4 körül szokott fogyasztani. Mondta valaki hogy szar járműveid vannak?
Az messze van,inkább hiszek neked.Nekem ezek szerint ritka szar járműveim vannak.
Tőled 418km-re
Hol laksz?
Mi tart vissza?
Ezt azért megnézném!
A tegnapi 3.2/100
De ha kételkedsz, nem vitázom. Magamnak miért hazudnék?
Nem. Igaz fogyasztast sem.irtal.
Sziasztok CBF-esek!
Elõfordulhat hogy Shell 100assal majdnem 1literrel kevesebbet fogyaszt a gèp 100km-en mint "sima"95össel?Tegnap ràtankolàssal mèrtem,nem igazàn kimèletes hajtàs utàn.Meglepõdtem .
(Injektoros CBF 600SA)
Honda CBF 1000 user és service manual mindkét tipusra.

Nem tudom meddig elérhető..

https://www.dropbox.com/s/1ukw...
irtam
Essőt is pedzegeti meg kis dolgom még van majd meglátm. Dobnál privátba 1 címet vagy teló számot!
:). Ahogy erzed. Nem azert csinaltam. Mindjuk 60 km nem sok, de mara nem.mond meleget. A Sulysap, Tura kozotti szakasz kanyargos, de onnan meg jonnod kell a Matra kapujaig. Kettig ma itthon vagyok.
Na így már tuti megvan! Nagy segítség volt köszönöm! Már ott tartottam hogy könyv rendelés ami plusz ki adás + 1 hét csuszás így meg este sikerül összedobni a gépet! Arra gondoltam próbakör gyanánt viszek 1 milka csokit vagy valamit ha neked jó a mai nap!
szivesen...
lehet hogy én kerestem rosszul de azon az oldalon nem adta kis nekem ezt a típust ezt amit küldtél tuti pont erre volt szükségem. Leköteleztél, jövök egy kávéval minimum. Látom nem is laksz messze keríthetnénk rá alkalmat! Na megyek is összedobni a telót. Még egyszer köszi!
vagy nem jól keresel