Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!Köszi az infót és a képet.
Szivesen. Bar lehet inkabb 2014 elejet kellene irni.

A lenyeg, hogy a gyarihoz hasonlo csavart - felulba csavarfejen alatet kikepzes, reszben menetes es fekete - a fabory csavarboltbol rendeltem 2 db-ot hosszabv kivitelben
Üdv!Hát végig nyálaztam mivel ott is regisztrálva vagyok csak ott mostanság halott minden.De a lényeg megoldható a givi oldalkonzol a gyári hátsó konzollal együtt.Köszi
vannak képek a cbf egyesület topikban, kb 2015 tavaszán keresgélj. Nekem lakatos hajlította az oldaldoboz hátsó tartóhoz a közdarabot.
Üdv Mindenkinek!
Cbf 1000-re ha gyári hátsó doboztartóm van fel lehet rakni a givi monokeyt tartót?Ha jól láttam a givi oldaldoboztartó a hátsódoboz tartóhoz van köze.
Válaszokat előre is köszi...
Roli
Szia. Érdeklődnék hogy megvan e még a lámpa és hogy mennyiért adod?? Üdv: Józsi
CBF 600-on vacakolt az üresjárat jelző,így lehajtott oldaltámasznál leállt a motor mivel fokozatot érzékelt.Kiszedtem a kapcsolót és minden oké.Hoppá,akkor mi lehet a baj?Rájöttem!Digitális tolómérővel megmértem a kapcsolót működtető pöcök távolságát a blokk oldalától és pont annyi volt mint az érzékelő a rézalátéttől mért távolsága.A rézalátét vastagságából lecsiszoltam 0,2mm-ert és így tökéletes lett a kapcsolat a pöcök és az érzékelő között.
CBF 500/600/1000-ra való GIVI oldaldoboz tartó konzol V35-höz való eladó.(Használt)
Ez a drágább gyors fel-le szerelős változat.
Ár 28eft.Tel:70/3179083.
Üzeneteket nem figyelem.
Helló mindenkinek ! Honda cbf 250 gyári műszerfalat hol találok ? és kb menyibe kerül ?
Üdv.
Aktuális még a hirdetés,bal oldali tükör érdekel!?
CBF600 04-évj gyári kipufogó 15e ft-ért,Érd:zolimotor@gmail.com
Szia. Közép állvány van? 2006 -os cbf600 N -hez kellene. Köszi
Sziasztok!
Ha esetleg érdekel valakit.
Honda CBF túra doboz szett Givi TRK46N és TRK52N és konzol.
Szép állapotúak, a dobozok Givi rendszerű tartókra felszerelhető tehát más motoron is használható a megfelelő konzollal.
CBF 600 as motoron voltak de elvileg a kisebb és nagyobb testvérekre is jó.
230eFT +36704596348
Nezni kellene egy robbantott rajzon cikkszamot. Az is lehet, hogy cikkszam szinten is egyezik.

google honda bike parts kereses dob ki talalatokat.
Üdvözlöm a Tisztelt urakat ! Nem rég lettem boldog /szomorú /tulaja 2009 es kiadású cbf 600 nak amivel kicsit elbánt a sors. Kérdésem , alsó villa híd cserélhető e a korábbi tipusokéval ? pl: 2006 évjáratuval ? Köszönöm a segítséget !
Sziasztok. Van egy eladó Új lámpám és pár bontott alkatrészem 600s karbis modellhez.70-5906047 ezen a számon keresetek.
Hali Honda cbf 500-hoz .2004 évjárat keresek hátsó láncvédős sárvédőt ami egybe van. Én úgy halottam hogy a 600 as oké jó az 500 ashoz is ha van valakinek eladó szóljon már ,köszönöm A szin az mindeggy.
Sziasztok eladó egy teljesen új épp hogy csomagolásból fotózásra elővett első sárvődő karbon stílusú. csomágolás sérült .
a következő tipusokra kompatibilis:2013 13 HONDA CB500F CB500X CBR500R CBR 500R ABS CARBON FIBER FRONT FENDER
AZ ÁRA 19999FT 70 202 70 75
Szia.Van doboztartóm.Ha érdekel 70-3179083.udv Pali
vagy batszi motor
jofogas, honda cbf kereses, erd
lemaradt :) cbf 1000 (2006)
Sziasztok! Gyári doboztartó konzol nincs valakinek eladó? Nem oldalsó a hátsó kellene.
Köszi az infót.Rá akartam kérdezni a Mannolra de gondoltam úgy is lehurrognak ,nálunk a kékdobozos 10w40 et tudnám nagyon jó áron beszerezni teljesítményszintje bőven meghaladja a motor követelményeit és én sem megyek vele 3000km- nél többet évente.