Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZIASZTOK eladó tők új gyári cb 600f hátsó arany sárvédő 2008hoz
futárt állom utánvéttel 25000ft.
70 202 70 75
Üdv!
Sok mindent kipróbáltam.Nekem az a tapasztalatom, egy valami sose oldja meg a problémát.Jó a darázsgarázs féle cucc is, de csak egy részét szedi le.Nekem drótkorongozás, csiszolás, pucolás, polírozás, kombó vált be eddig.Csiszolás részét vízpapírral, polírozás részét meg krómtisztítóval, majd polírvízzel fejeztem be.

Roli
Szép munka!
Mivel kezelted?
Elég sok szert lehet kapni erre a célra.
Üdv!
Mai nap eredménye, kicsit gatyába szedtem a leömlőt.

Roli
Sziasztok.
Vettem egy CTEK töltőt és szeretném a comfort csatit bekötni, viszont elég rövidre szabták. A hátsó üléshez szerettem volna kivezetni, de 40 cm nem elég ehhez.
Lehet kapni hosszabb kivitelben is, vagy "toldjam" meg?
Eladó egy cbf600s külföldi papírokkal,4db új gyertyával,új markolattal,12V-os ajzattal,a motor egy féltető alatt állt,szép motorhang,minden működik,középsztender,sérülés és borulásmentes,valós km.Ár:695000ft érd:30-323-8861
Üdv!
Maga a venti működésével nincs is nyűgöm menjen csak az a dolga hanem mikor bekapcsol városi lassú menetben megrohadok mikor tolja fel a hőt.Pusztán csak komfort bajom van vele és amiatt kérdeztem.Milyen jó is volt a léghűtéses....
Erre a legjobb megoldás az, amit én is alkalmazok:
Kerüld a városi forgalmat
Akkor fog csak igazán sokat menni a ventilátor. Tettem fel vízhőfok mérőt, 107 fok volt a legtöbb. Amikor leáll a venti a motor tovább hűl, nincs ezzel gond, így van kitalálva.
én gondolkodtam, hogy a gombát alacsonyabb kapcsolás pontúra cserélem..
nekem pd oiler. Tartály az oldal idom alatt, szivattyú a váz mögött...
Lali3 , Ujvi Köszönöm !
Üdv!
Igazából egy jobb hűtőadalékkal el lehetne talán érni, ne kapcsoljon olyan hamar a ventilátor erre gondoltam .Egyik motorom se tolta fel így a hőt, amikor állok a lámpánál és bekapcsol a venti, ez az egy zavar csak.Tudom, hogy befog kapcsolni, csak a sűrűségén szeretnék csökkenteni.

Roli
Szia bozontos42
Saját készítésű láncolajozóm van, ami pár olcsón beszerezhető alkatrészből össze lehet állítani és vezérlővel tökéletesen teszi a dolgát, kb 8-10000ft.
Itt van régebbi galériám: https://www.sportmotor.hu/albu...
Ez pedig az újabb a CBF-hez : https://www.sportmotor.hu/albu...
Sárvédő eladva!
Motul Motocool Expert hűtőfolyadék van a motoromban(sárga színű), de az nem adalék. készre kevert,
Pro oilert használok, bal oldali idom alá szereltem az olajtartályt, a szivattyút az ülés alá, a hátsó lánckereket keni. Motortípusokra bontva találsz a honlapján fényképeket. Vitázni nem szeretnék arról, hogy jó vagy sem ........
De mit vársz tőle?
Sziasztok ! Lánc olajozóról kérnék tanácsot aki használ. Milyet használ ,és hova szerelte föl . Köszönöm !
Üdv a márkatásaknak!
Motul motocool hűtőadalékot használt valaki?Mennyire éri meg illetve mivel adalékként van hírdetve gondolom keverni kell fagyállóval.Ha már levettem a hűtőt lehet kipróbálnám ha megéri.
Igen tudom, írtad. Meg is néztem azt az oldalt.
A cél amolyan minden egyben ugy érzem, hogy normál utazó sebességnél eléggé rezonál, ezért kicsit olvasgatva ezt a megoldást találtam a leg észszerűbbnek.
Versenypálya nem lesz, szerintem.
én nem onnan rendeltem, hanem innen az elsőt.

https://makinaparts.com/lang-e...

mi a cél? Alföldön motorozni vagy szerpentin vagy versenypálya?

Ezek határozzák meg az áttételeket...
Motoralkatresz.eu -ról rendelném én is. Maradjon a gyári áttétel?
Köszi
Igen. Motoralkatresz.eu-n latod a gyari mereteket. A gumibetetes halkabban megy. En gorogbol rendeltem, makinaparts vagy vakami hasonlo a ceg neve. Gyari cikkszamra keresve feldobja, postaval 16 korul volt
Sziasztok!
Cserés a lánc szettem. Service manualban nem találom, hogy milyen lánckerekek kellenek hozzá.
Gyárira gondoltam, vagy esetleg mást ajánlotok? Normál utcai használat, túrázás semmi vadulás.
Holnap megszámolom a fogakat azért.
Illetve, érdemes zajcsillapítós kerekeket venni? Használ ilyet valaki?
Segítséget köszönöm!