Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Nemrég vásároltam egy 2010-es Honda Cbf 1000 Fa-t és a hűtővíz cserével kapcsolatban kérnék egy kis segítséget (ezidáig léghűtéses motorom volt).
Hol tudom leengedni és hol tölthetem fel? Valamint mennyit töltsek bele ?
Ennyi volt a mai nap vége 600assal 2személy+3doboz.Jó volt
Év elején vettem az 1000-est,nekem nagyon bevált! Utast is gyakran viszek,főleg hosszabb túrákra. Előtte CBF 600-as volt,de ennek a teljesitménye sokkal megfelelőbb.
Igen, nekem igaz 600-as van, túrára felszerelt minden földi jóval... :)

Közel azonos a két motor kényelemben, kialakításban...

Éppen árulom.. :)
Sziasztok. Jelenleg egy CBR600f4i-m van. Következő motornak olyat szeretnék amivel akár két személlyel le lehet nyomni napi 400-500 km-t úgy, hogy a vége ne legyen szenvedés, de lehet vele egy jót kanyarogni néha. Így képbe került az első generációs CBF1000. Szerintetek jó lenne erre a célra?
Mindegy. Eleinte Motul 5100 10w/40 volt később áttértem Motul 7100-ra. Egyiket se ette 7-8 EKm alatt. A 7100-al villanymotorosabb hangja van és talán könnyebben kapcsolható a váltója.
Bár az enyém. 600as,Motul 7100 10w/40-est használok,mert megérdemli. Csere óta 4ezret mentem vele,természetesen nincs fogyás .
Sziasztok !
Most vettem egy 2010-es Honda CBF 1000 FA-t és azt kérdezném, hogy milyen motorolajat javasoltok bele.
A választ előre is köszi.
Gábor
CBF 500/600/1000 hez extràk eladók:
Középsztender,Givi oldaldoboztartó konzolszett,
Givi oldaldoboz pár(E36),
Csak Tel üzenetet nem figyelem.
70-3179083
Üdv! van még valamid ezekből? ball, jobb eleje és a tank?
CBF 500/600/1000 hez extràk eladók:
Középsztender,Givi oldaldoboztartó konzolszett,
Givi oldaldoboz pár(E46),
Csak Tel üzenetet nem figyelem.
70-3179083
Sziasztok

Tudtok esetleg nekem ajánlani megbízható CBF-et jól ismerő motor szerelőt Kiskunhalas +100 km-es körzetben?
Köszönöm előre is
Ja, azt nem néztem.

Engedd le a benzint. Tegyél bele 100-asat + injektor tisztító adalékot (esetleg piros spurit).

De ha korábban használtad és menetközben jó volt (tehát már többször tankoltál) akkor inkább szenzor problémák lesznek...)
Köszi a választ de nekem injektoros cbf 1000-em van,ha tudtok ehhez a típushoz tippet,megköszönném. +1 kérdés: mielőtt megvettem,állt a motor,egy darabig.Injektor tisztító adalék,segíthet? Kösz előre is,a válaszokat.
Sok minden lehet. Pl elfolyik/parolog a karbikbol a benzin.

Ha inditas elott lehizod a benzincsaprol a csovet es feltoltod benzinnel, ha ez megoldotta akkor a karburator kornyeken keresd a problemat.

Ha beindulas utan 3 hengerezik, skkor dugulas lehetva hideginditasi vagy alapjarati rendszerbrn

De az is lehet, hogy dus/szegeny az alapjarati keverek es ehhez merten rosszul hasznalod a szivatot es a gazt inditaskor.
Üdv! Hidegindítási problémáim vannak.1 -2 nap állás után,3-szorra,4-szerre indul be a motor.Tudna valaki tippet adni,hogy mi lehet a probléma?Előre is kösz a válaszokat. Üdv:Mongi
Sziasztok!
Honda CBF 1000 FA-hoz keresek gyári kipufogót. 2012 gyártási év.
Előre is köszi!
Szia! Mi a baja a hűtődnek? Ha kilukadt akkor van lehetőség a javítása.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, Honda CBF 1000-hez keresek vízhűtőt. 2006-2011 évjárat.
Az új horror áron megy, elsősorban bontott érdekel.
Előre is köszi
Köszi
Teljesen mindegy, a biztik se biztos hogy ugyanolyan sorrendben vannak, de a fedélen elvileg fel van tüntetve mi tartozik hozzájuk. Egy ilyen komplex hiba, amikor egyszerre sötétülnek el a felsorolt visszajelzők és nem működnek az órák, gyanítom hogy a közös biztosított kör valamelyik elemének szakadásából vagy lazulásából adódhat, de még az is lehet hogy csak a bizti ment el, de annak az okat is ebben a körben kell keresni.
Cbf-en az akksi elott van a bizti tabla.
Nagy valószínüséggel azon a körön kell keresgélni amit egy 10A-os bizti lát el a nyereg alatti biztosíték dobozban. Arról a biztiről ágaztam le egy kisebb biztivel a láncolajozóhoz, amikor ezt a 10A-os biztit kivettem, ugyenezek a jelenségek voltak nálam is, mint amit leírtál. Nekem nem CBF-em van, de nem hinném hogy nagy eltérés lenne a Honda típusok között. A képen látod melyik biztire mutatok, egy ellenörzést megér.
Service manual kell?
Idomos?

Az evjaratokban nincs valtozas az injektoros megjeleneseig. Ha ez inkabb test problema lesz.