Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor a túra végleges időpontja mi legyen? Helyszín még kérdéses, vagy marad magyar földön. Én még teljesen mobilis vagyok, bármikor jó, de a szabadnapot lassan rendeznem kell.
Vasárnap voltam egy Debrecen- Miskolc- Lillafüred- Eger-Debrecen túrát, és a gép szépen teljesített.
Március 27-én húsvét vasárnap megyek egy Debrecen- Kolozsvár-Debrecen kört (egynapos), aki gondolja jöjjön!
Sziasztok lenne egy eladó 1000f -em Német papirokkal májusig müszakival. 72000 valós km- ir ár 275 ezer ft --tel 06703888148. köszi
bocs... én busába cseréltem,oda hosszabb kellett!
Sziasztok!

93'-as CBR1000F -re keresek oldaldoboz tartót, illetve gyári hátsó sárvédőt.
Rövidebb
hosszabb!
Rövidebb?!
Urak, gyors hülyekérdés!

Ha emelni akarom a hátulját a gépnek, akkor hosszabb v rövidebb kutyacsont kell? Lusta vagyok aláfeküdni matekozni :)
Jól van, jó legyen, az a lényeg! :)
Eddig viszonylag szerettem, nem akarok kiábrándulni belőle ;)
Van még benne km de már ez nem új :-D
Oké a fék légtelenitése de előtte szét kell szedni a munkahengereket, ki a dugattyú, pucolni, mert nem forgott a kerék, Úgye szar volt tolni ;-)
Nana! :)
Annyira azért annyira nem lehet vészes az!
Vezérlánc ne zörögjön, fékek légtelenítve azután átmegy az.
Jó volt eddig is, nem volt vele semmi baj - igaz 4 év alatt nem mentem vele 1000 km-t... Mondom, előbb még bizonyítania kell, utána majd költök rá... :)

Juteszembe: ha már lennt van a tank, nagy meló lenne bele egy benzinszűrő?
Lesz vele meló mire átmegy müszakin, karbi, vezlánc fesz, teló szimering, fékek,
Jaja
ez a Jozsie?
Azaz, valaki már piszkálta :-D
Vagy a hatlapfejű csavar? :)
A polírozás?
Mi a kakukktojás?
szerintem simán átrakható:) mindenk írja meg hogy mikor jó neki az időpont és beejtünk valami közös végeredményt
Suzukisok jöhetnek idén is? :)
köszike
24 az lánckerékröl veszi
Találkozó időpont nem jó nekem (máj 13 -10 Házassági év forduló. máj14 Hajni szülinapja )
Neme lehetne átrakni egy héttel? PLS
Tike héten küldöm a vez feszitőt ,
ma bebugattam az enyém