Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az edzés megy melette :)

A kiemeléssel odáig jutottam, hogy egyik polcrol a masikra rakosgatom a kutyacsontot...
Ha minden jol megy télre kész lesz a nagy garázs, lesz hol szerelgetni a nagy hóesésben :)
Jó kis család
Gyönyörű ez a gép!
Szerintem nem jó ötlet. Én a derék-problémákra (nekem is volt) a kormány-kiemelés helyett inkább egy kis vázizom-edzést javasolnék. Nekem teljesen rendbetette a hátam/derekam. Sajnos vagy szerencsére 35-40 körül annak is el kell kezdenie picit edzeni, aki addig soha nem csinálta.

És mi lett a hátsó rész megemelésével?
Azt én is szeretném megcsinálni, mert - ha egyszer majd újra működik - jó lenne, ha kicsit fordulékonyabb lenne a gép.

(BTW KJresek elfogadható áron eladó blokkot, esetleg főtengelyt! - nem vagyok finnyás, szerintem Basi beleműtené nekem az XX-ét is ;) )
Nagyon szép lett! Látszik a részleteken, hogy nem kis munka, idő meg pénz van ráköltve. Gratula !!!
Egyetértek veled! Na és ha karban van tartva, és nincsen széthajtva akkor NEM szabad eladni! Nagyon hálás, strapabíró és jó motorok! Akkor már inkább az alakítás :-)
Ez lett másolva
Gyengébb, kisebb, kezesebb
Majdnem tökéletes :D
Talán a tankon a sötétkék színt átvittem volna a fejidomra is...
Jól áll neki a retro fényezés.

Próbáltad már? Milyen a CBR-hez képest?
Mi baja a réginek? nem lehet felújítani?
Igazad van, amikor elindulok vele olyan érzés mintha egy GP gép lenne :) jó értelemben véve. Kellemesen sportos.
Aztán a derekam mindig érezteti hogy nem jó így neki, és sajnos egyre kevesebb km megtétele után :(

Eladni viszont nem szeretném, ár/érték arányban nincs jobb a piacon. Így érkeztem meg az átalakítás ötletéhez.
Sógor motorja Rc36,nemrég lett kész
Sziasztok nemreg regiztem. 1000f re kellene onindito tudnatok segiteni.
Nekem volt de nem tudtam megbékélni vele... Jó volt, meg kényelmes, de sehogyan sem illett a motorhoz.
Gondoltam teszek egy próbát, milyen a kormánykiemelővel a CBR...
Azt hiszem a télen átalakítom, ég és föld a két üléspozíció.
Ez sem most volt...
Jövő héten egy ilyet kell üzembe helyezni a motoros barátommal! Igaz nem ilyen remek állapotút ahhoz még foglalkozni kell vele majd sokat.
Jujj!!! miket nem találok:D
köszönöm
üdv! írtam privátban!
Sziasztok . A segítségeteket szeretném kérni megbízható szerelőt keresek Nyékládháza és 50- km-es körzetében , ugyanis valami csörög a motor felöl, de nem vagyok szerelő így keresnem kell egy MEGBÍZHATÓT . Válaszotokat előre is köszönöm . Üdv.
Hosszú kihagyás után - hála Basinak, a mozdony újra a régi!
Most értünk haza, nagy élmény volt újra ráülni. A 125-ös kicsit rávezetett, de így is nagyon furcsa volt MOTOROZNI végre!
:)

(Durva, hogy ez milyen erős... :) )
Igazából a gázbovden szivatott, nem mindig ment vissza, hiába lett alapjárat állítva, húztam egy gázt és máshova állt vissza
Kész megy műszakira kedd reggel
100 föle