Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehogy szélütést kapjon a nagy sebességtől a fiatalember!
Amúgy meg nincs neked dolgod errefelé véletlenül furgonnal?
Nekem van 21 feszítő bontva de mit szeretnél vele mikor az összes a rövid csillapító tartállyal van és nem jó kiindulási alap.
Brembo sinter piros(rohadt sokat elfut harap is és nem nyihog a gyári tárcsákkal,dobogó 2. hely lucas és delta de a delta sinter elég kemény hamar simára húzza a tárcsát ha már van válla.Dobós még az ebc ,ezek után a ferodo és a többiek egy kalap alatt.
Sugoéknak van baján de nagyon vigyázni mit keresel és le definiálni előre mert dualhoz legutobb is simpla foncsoros sima 24 ét küldték egy valag pénzért és erősködtek hogy azé.Amúgy meg rettenet hiánycikk....
Hohohóó 8 hónap után hát nem benéztem. Igyekszem vissza olvasgatni kicsit.Mellesleg a megújúlt oldal nem igazán jön be de ezt embere válogatja.
Ha nem drága elkísérhetlek.
Hölgyek / Urak!

Valakit érdekel???

http://devilsmc.hu/usr_site.ph...
Ejj, neked kettő is van, és mégsem elég? :)
Sziasztok! Nincs valakinél elfekvőben egy buherálható 21es- láncfeszítő? Jön a tél, most lenne időm foglalkozni a sárkánnyal, csak egyik 21-ből sem venném ki előre. Köszi. :)
Hááát nálunk főtengelytörés, nálatok meg a pici sem segített gondolom az inspirációban. Én is most kezdek majd újra motorozni, hogy már a legkisebb is 3 lesz tavasszal...
Nem, nem Hondás, de évadzáró. Leharapta a hsz-om 3/4-ét ez a csodás fórum motor :( Szóval: most szombat 9h indulással Százhalombatta Spar-tól SK-ba egy 350-400km-es karika. Főleg Suzuki, de ha már 2 cibere lenne csak, akkor is volna kivel szakzsargont megosztani
Köszi szépen a meghívást de sajnos itt nem csak önmaga a találkozóról van szó. Hanem arról is, hogy mind Cbr 1000 F esekkell mennénk, egy két emberkét leszámítva. így a ,, feeling,, majd a beszélgetések is egy kicsit merőben más lenne mind egy ,,vegyes,, találkozón :-) (Remélem nem veszed sértésnek írásom) Igaz nem tudok semmilyen részlete arról, hogy Ti mikor, mikkel, és merre mentek de gondolom nem az öreg Hondák lesznek többségben. Vagy tévedek?! Mert ha igen akkor máris másképp néz ki a gyerek fekvése :-)
Ha akartok Velünk is jöhettek ám!
Én meg is értelek! Nekem se lett volna. Mind ahogyan az aktív Cbr 1000 F ek, is kezdenek kifogyni így a fórumozó társaink is :-(
Megmondom őszintén, nem volt indíttatásom megszervezni, nagyon passzív lett a társaság.... :(
Viszont elszomorít a tény, hogy ,,meghalt,, ez a Cbr 1000 F es fórum, és a két találkozóból sem lett semmi :-(((
Igen, ismerem a Shox ot. Újat szeretnék mindenképp! De igen, kissé messze vagyok, és a méretezésben sajnos nemigazán lehet megbízni... így az akcióról lemaradok :-(
Jófogáson is van egy, igaz csak az egy izzós verzió.
Hali!

Shox-nál szokott jó akció lenni Január elején, nem tudom mennyire ismered. Sajnos csak előző nap este teszik fel netre, mi lesz másnap az akciós, ehhez lehet messze vagy...egyébként új vagy használt ruhára gondoltál?
Üdv. mindenkinek.
Két kérdésem lenne. Az első az, hogy ki milyen fékpofát használ, mi az ami bevált? A második, hogy hol lehet jó áron bőrruhát vásárolni?
Köszönöm előre is a válaszaitokat!
Üdv.
Van nekem egy hibátlan, tökéletes állapotban. írj rám privátban ha érdekel, és megbeszéljük a részleteket.
Sziasztok!
24-es első lámpát keresek megvételre:)
Előre is köszönöm.
Hajaj! Azt én is szeretnék!
(Ha tud valaki egy olcsó de jó csápost ne tartsa magában!)
Ne tudd meg, már áprilisra ígérték az engedélyt, azóta is húzódik. Még "jó", hogy mindkét motorom rossz, mert így legalább nem kell egy koszos fészerben állniuk...

Azért jó lenne már egyet gurulni lassan... :)
NAgy garázs? Bértárhoz mit szólsz?