Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem meg nincs rajta fék :P
Elnézést CBJózsi,hogy mertem ilyet kérdezni.De én télen nem mocizok vele.:)
Jah, hát erről mondjuk a székely bácsis történet jut eszembe a vízálló elemlámpával...
Kb. ha van fölösleges dolog, főleg 1000F-en, akkor az az ABS...
Legalábbis nekem a 27 év alatt AZ még soha nem hiányzott - pedig nem mondhatni, hogy kerültem volna a necces helyzeteket...
Megcsúsztam ugyan párszor, de azt mindig a xar gumi, vagy a tükörjég okozta :P
Nem
1000 F-akartam írni...:)
Jövő nyáron egy alpina?
Üdv.

CBR 100f-be bele lehet szereltetni,ABS?
Sc21 hez van több is.
Köszönöm szépen a cube is talat közbenső vasat már csak a műanyag hiányzik:)
Jaja, meg vegyél alá valami, kellhet :D
Van hozzá közbetétem
A dual os más mint a Sc24 (89-92) nekem duálos van fent ,megpróbálom lemásolni
Vegyem a kabátot?
Szia! hiányzik a köztes alkatrész, ezért nem voltak jó helyen a furatok:
Basi! Tudnál még másolni, másoltatni balos "főtengely takarót"?
Illetve kedves Dual-osok! Kinek hogy van felfogatva a balos? Van alatta köztes alkatrész vagy direktbe föl van csavarozva a blokkra? Illetve fönt van 2 csavar vagy alul?
Igazából az történt hogy rendeltem egy gyárit hozzá és persze nem ott voltak a lyukak... Felragasztottam és el is hagytam
Sajnos azt nem tudod megnézni, hogy ha már köszörülték a főtengelyt...
Komolyra fordítva talán valaki tud majd valamit mondani, de nem hinném, hogy lenne bármi extra, amire figyelni kellene.
Sziasztok!
CBR 1000f (89'.10.)vásárlása elött állok!
Szemre és kisebb átnézést követően rendben találom a gépet,de van esetleg olyan amire különösen figyeljek,illetve nem árt megvizsgálni!
Köszönöm előre is a segítséget!
sziasztok cbr 1000f-hez fejidomot és első indexet keresek
Azért kipróbálnám ott a Transalpinán a DUAL-t is... :) No meg kíváncsi vagyok mi lehet azóta a Hófehérkével?
Itt azért mostanában szerencsére nem szoktak olyan durva farkasordító telek lenni, szóval bízom benne, hogy hétvégén nap közben azért lesz egy kis lehetőség sétáltatni a pacikat...
Jön a tél, marad a képnézegetés... Habár még én sem ástam el a mozdonyt:)
Szerdán szaladtunk is egy szokásos kis Győr-Bajna-Tát-Esztergom kört. A legutóbbi gixeres társaság határozottan jót tett a tempónak: legalább 20-30-al emelte az utazómat és határozottan jobban érzem a motort
Úgy látszik megéri néha állatnak lenni
Még nem kellett a bélés, sem a téli keztyű. Addig motorozzatok, amíg még nem fagy!
Legközelebb dudálh sikíts!!
... bocs, elnyomtam a szmájlit, bár - szégyen vagy nem - a kis motort tényleg nagyon szeretem
Mert Újváros legszélén lakunk és a városban ritkán járok a nagyobb motorral, inkább 1-M1. A kicsivel már gyakrabban
(Plussz télen gondolom méginkább többet azzal... bár a nagyot is át szoktam mozgatni néha)
Integettem volna, de hamar eltűntél