Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor valahol a kábelkötegben kell keresni a hibát
Nem javitottam semmit így vettem hogy már ez a hiba fenn állt,most hogy szinte a fényezésen kívül mindent felujjitottam zavar ez a kis hiba is.
Erre a csőkormányra mindig rákívánok, ahányszor csak látom :)
Derekednak milyen? kényelmesebb?
Hali!

Az új kapcsoló sem kapcsol?
Multiméterrel ki kellene mérni a kapcsoló lábait, hogy biztosan a kapcsoló a rossz.
Nem javítottál valamit mostanában az elektromos rendszerben?
Jajj, most látom, ez nem is a tiéd, csak nálad van javításra.
Uhh, megnyugodtam, azt hittem (te is) öregszel
Jó idő volt mostanában, kár, hogy qtya beteg voltam, én is mentem vóna'
A kormányt meg te tudod, ha neked így jobb... ízlésekről fölösleges vitatkozni. Csak aztán nehogy majd egy GS legyen a következő... ;) :P
Sziasztok kellene egy kis segítség nem tudom levenni a gyújtást a motorról hiába fordítom el a kulcsot a gyújtás kapcsolót cseréltem már ,ugyan az a tünet.
54 km mentem tegnap, fura a kormány de meg lehet szokni
Elkészült
Szia! Éerdeklödök megvanak e még a kormányok?? mert az enyém lötyög s borzastoan bosszant.
Üdv köztük
Had halljuk a hangját
Kérdezz bátran legfeljebb nem tudjuk a választ
Sziasztok! szeretnék tanácsokat kérni mivel vettem egy cbr 1000f hondát. Nemtudom számithatok e rátok? Volna rengeteg kérdésem.Ugyanis motorszerelö vagyok de énse tudhatok mindet. Nagyon sokat dolgoztam a motoron gondolom elégé sikerült beálitani ha valaki kiváncsi a hangjára szivesen teszekfel vfideot. Skiváncsi lenék a véleményekre.
Ez döfi, dolgoztál vele :)
nekem ez jött be...

http://www.makinaparts.com/
Innen: https://www.lingshondaparts.co...

Ott indult, hogy a 125-ösre olcsóbb volt a gyári féktárcsa, mint itt az utángyártott...
honnan rendeled angliabol? en gorogbol szoktam gyari honda alkatreszt rendelni
Vasárnap?
Jó időt mondanak...

Mindenesetre annyit még megteszek, hogy rendelek egy garnitúra gyári betétet angliából. Hátha...
Szólj, ha valami gyári Honda cucc kell legközelebb, megrendeljük együtt, pár nap alatt itt van és jóval olcsóbb.
(úgyis el kell mennem majd valamikor a generátorfedelemért )
Csak meg kéne nézni ,vagy menni az enyémmel neked ,hátha nekem sincs fék ?