Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy pár nap volt mire utánna jártam,de mindig tanul az ember
Még a fele le maradt
Tudnám miért nem írja egyben a szöveget
Viszont a könyv ami nekem van nem írja az sc25 öt
Dual előtt is volt 24 és 1989-1992 ig! Nem ahogy te írtad" (Dual ban is volt sc24) Mert csakis abban volt! "
Téma lezárva részemről
Olvass vissza ,írtam hogy hülyeséget írtam ,nem vitatkozom sajnálom hogy segíteni akartam
Üdv
Volt egy kérdés. (Miben külömbözik a sc24. Az sc 25-től?) Erre azt kellett volna ird, hogy (emissziós, zaj, lóerő, szigor végett lett át kódolva az sc 24 sc25 re....) amit belinkeltél, mert ez így is van tény és való! És nem ezt: (Sc24 1989-1992 SC25 1993-2000 Sc25 a dual). Na és ez sem épp így a helyes: (Dual ban is volt sc24) Mert csakis abban volt! És ez lett ,,átkeresztelve,, Sc 25 re az általad említett országokban. Na és igen. A ,,Dual,, elnevezés amint Tike1000f írta. a kombinált fékredszerre utal. Tehát attól mert valakinek Sc 25 ös a mocija attól még nem lesz Dual...
Sc 24 1989-1999 (93 tól kombinált fékrendszer azaz DUAL)
sc24 emissziós,zaj, lóerő,szigor végett lett át kódolva sc25 re Franciaország,és Németország (talán Dánia) kapott belőle
sc 25 van 1989- 1997 (??)
A DUAL a kombi fékrendszerrel szerelt.

Sztem itt is összevisszaság van. Az hogy a magyar forgalmikba mi van írva nem releváns.

Az enyém pl. DUAL 100LE-s SC24, osztrák származású.
Mit takar a ,,Dual,, kifejezés?! Ezt kellene tisztázni. Mert nem igazán így van ahogy írtad... És ez az állításod sem helytálló. (Sci 25 "bútorozott" környezetvédelem miatt ,Francia,és Németország kapott belőle ,létezik nem dual ban is.) Amúgy az Sc 24, 25 nem irányadó a ,,Dual,, megnevezésre!
100 le az sc 25
Butitott
Sci 25 "bútorozott" környezetvédelem miatt ,Francia,és Németország kapott belőle ,létezik nem dual ban is,és dual van is 1989-1999 ig
Igen. Az enyém SC24 és dual.
Hogy kezdődik az alváz számod ?
Dual ban is volt sc24 ! Úgy rémlik ,meg kell néznem tegnap hülyeséget írtam részben
Akkor nekem dualom van nagyszerű köszönöm a választ
Sc24 1989-1992
SC25 1993-2000
Sc25 a dual
Miben külömbözik a sc24. Az sc 25-től?
Ezen lehidaltam:) dual-os robogó:)
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_dio_4-utem.megkimelt_hazhoz_is-12403912
Az meg lehet kopott gumi ,vagy kormány csapágy
Az enyémen pályán nem csak az ember, hanem a maga a motor is eléggé vitorla.
Nem igazán értem miért. Már többször csúnyán ide-oda teszegetett a szél - ami még a kisebb motorjaimra sem volt jellemző.
Lehet, hogy csak az érzet, mert nem gyári a plexi.
(Aki tud bontottan, szóljon!)

Talán pont ezért én inkább lejjebb vinném a csutkákat - de nem nagyon lehet.
majdnem ugyan úgy ültem ,viszont városban jobb ,pályára lettem volna kiváncsi mennyire "vitorla" az ember