Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ezekre a ledes ködlámpákra gondolok, osztrák oldalon minden második motoron fenn vannak és megy éjjel nappal,
A lámpaüveg alá esetleg?
olyan kérdés , valaki rakott -e a bálnára előre két oldalra valami jóféle erős ledes lámpát erősen gondolkozom a felszerelésén a sok vaksi autós miatt. , mostanság már elég elterjedtek lettek.
gondoltam már hogy egy szál vezetékkel átkötöm a a másik égőbe is a tompított szálat (vifferen használtam így) csak azért az annyira nem jó az aksinak sem, meg a generátornak sem hosszú távon.

ha valakinek vann fenn hasonló, kérem dobjon pár képet róla.
MRA plexi, ebay-on, de szerintem van neki magyar országon is forgalmazója
Szia! Azt a szép nagy plexit honnan szerezted?
Sziasztok!
92" évjáratú a motorom. Ehhez keresnék valami nagyobb méretű plexit. Tudtok ebben segíteni? keresek továbbá oldaldoboz tartót is. Jó lenne, ha tudnátok segíteni abban, hogy ezeket hol tudom beszerezni, esetleg, ha van valakinél elfekvőben...
Hétvégén kizárt, hogy el tudjak szabadulni, de péntek délután-este esetleg szinte biztos, hogy munka / 5 után gurulok egyet 1-11 irányban. Ha valaki esetleg csatlakozni szeretne, akkor kitalálhatjuk hová. De ha csak Tatán futunk össze, nekem az is jó.
(ha meg nem, akkor egyedül megyek Esztergom / Tát / Bajna / Tarján - vagy ahogy érzem ) )
A tali jó ötlet benne vagyok. Én egész télen melegítettem a markolatot
Nekem már nagyon viszket a markolatom egy gurulásra, csak kérdés, mikor?
Jo estét uraim,hölgyem,látom vagyunk ám elég szépen itt,mostmàr jön a szép idö is,esetleg egy egynapos találkát?mit szoltok hozzá?Nekem bàr hol jó.
Próbáltam mostanában fejben megoldást találni az indítási nehézségeimre, és valahol azt olvastam, hogy voltak olyan 1000F-ek amikben volt benzinpumpa. Tud erről valaki valamit?
írtam privátot
Szeretné megvenni. Úgy látom hogy duálom volt.?
Paszuly! Az 1000 f a világ legformásabb és leg megbízhatóbb mozorja! Én imádom!!! A súja nem kevés de te lazán elbírsz vele!!!
nekem volt mindkettőből több is, és nem tudok neked okosat mondani mert mindkét motor igen jó, sőt a régi vasak között szerintem ez a két legstrapabíróbb problémamentes verda, és motorozni is jó velük. :) szerintem válaszd azt amelyikben találsz jobb állapotút, jó áron.
igen ,még megvan
Télire javasolt kellék:)
http://youtu.be/UzbOD02_u54
Sziasztok!
Tud valaki 93' sc24 (dual) hengerfej tömítést, vagy olyan helyet ahonnan ha rendelek max pár nap alatt megjön?
Előre is köszönöm!
Szia érdekelne a csomagtartó,meg van még?
Nem, ez a 92' -ig gyártotthoz való. Ilyenem nekem is van egy, ha kell valakinek.
Honda cbr 1000 f 89-es ről
Ez az én tipusu hondamhoz való?mert ha igen akkor kell
Üdv! engem is érdekelne. Nincs ötlete vkinek hogy lehetne ezeket lemasolni?
1000F !!! csak rá kell nézni a világ legszebb motorja!! Az idő vasfoga sem kezd ki rajta!