Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mizu a géppel? Azóta jó?
az....

milyen fura, megállsz és sportmotoros tali lesz belőle...
Jó volt vasárnap
Van egy ilyenem ha valakit érdekel:) FIX 30 000 HUF Teljesen új nem volt még beépítve!
Ok,megprobálom úgy tervezni a napom ,hivlak majd
OK. Saccra nekem is kb. annyi.
Igen, 2 motorral tervezzuk.
Indulas elott el kell vinni a gyerkőcöt mamához Szolnok mellé, kb 11.... dél korulre erunk Tardosra. Azt meg tudjuk tenni, hogy amikor inditjuk a motort Dabason, akkor telefonalok. Kb masfel ora mire odaerunk.
Az alkalmas helynek tűnik arra, hogy összefussunk. Csak viszonylag pontosan tudni kellene mikor lesztek ott.
2 motorral mentek?

Szeretek azon a környéken csavarogni, bár az az út éppen elég rossz.
Adatlapomon fenn van.
Átküldöd a számpd
Valszeg Tardos és környéke hétfőn délelőtt
Tike,merre gondoltatok menni,és kb mikor?
erre kíváncsi lennék, milyen fajta led izzót raktál a lámpába??nem melegszik nagyon? merthogy az ujjakba már komoly ventillátor is van
Rendeltem gumit a mozdonyra, Dunlop GP300at. Erre küldtek Pirelli Diablo Rosso 3at.

ha vkit érdekel, bolti árnál jóval olcsóbban szerda estig jelezze! ha nem kell senkinek, feltetetem csütörtökön.
Valszeg dolgozok, de csak 14.00-ig. utána nekem jó lehet.

Mi pedig elvileg gurulunk egyet Beuval 30-an, ha vkinek van kedve, csatlakozzon.
Mindig 3 dobozzal járok. Finoman tudok 4.9-et, Normál 5,7 Autópálya 160 körül 6. Nem szoktam bántani... :)
Nekem led izzó van benne. Normális, szép a vetített képe. Látszanak a Honda szárnyai az úton :) Keresek képet ha kell.
Kompressziós viszonyt irtam az a gyári 10,5:1
Ami új korában lehetett 11, joindulattal max 12 bar végsürités ( én siklottam el mellette több szálon megy az agyam elnézést ,bocsánat ) nekem van benne most 10
Lehet sikolva volt a hengerfej
Elképzelhető, hogy dugulás volt ,rendesen jár alapjáraton mindegyik henger ? alapjárati rendszer tud vicceskedni sokszor nem elég csak kifujni,kell neki az ultrahangos tisztítás
Passz ellenben valamikor mennek hozzád mondjuk 28.-án? Úgyis mennem kell Kiskőrösre megnézni egy 1000f et ,bele ment 1000 km az öszerakás óta,meg kell nézni a szelephézagokat + olaj, olajszűrő csere
Nem keveritek a kompresszioviszonyt es a sűrítési végnyomást?
megirtam privátban. a dugulás ok, de egyszerre 4 karbiból nem fogy ki az üzemanyag.

Mondom ezt 5 és 10 km tolás után teli tankkal. És nekem 8 , 15 és 50 km után állt meg.
Este mérgembe mondom lesz ami lesz motorozni fogok és lám ment a négy henger kb 10km mentem de minden rendben volt mi lehetett csak valami dugulás? Remélem nem fog ott hagyni valahol?
4 nalp alatt jött meg