Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Mellett" henger hátsó fele és a 1-2 ,3-4 henger közötti töcsavarnál
Töcsavart mellét megy fel az olaj a hengerfejbe
Lehet henger repedés
Csak olajat tömít ,
vízpumpa,vagy hengerfej tömítés,esetleg hengerfej
Nagyon nagy a baj...
A henger alsó tömítése csak az olajat nem engedi ki a blokkból? vagy a vizet is zárja? A képen úgy tűnik nekem hogy csak az olajat zárja... De akkor hol a francba megy be a víz az olajtérbe?
Nem tudom mi lesz, de sört hűtök be hozzá:)
Tényleg sok olaj volt benne nívó fölött volt a szint...
21 es nincs valakinek bontva ?
Vagy most van sok benne
Mondjuk amikor én leszedtem a vízpumpát ,mindig leengedtem az olajat ,eddig lehet azért nem folyt neki mert kevés volt benne
Vízpumpán au "O" gyűrű és a "tömszelence" tömít
Nincs ott semmi szimering ,magas az olajszinted,a szivattyú a valtóházban van
Hali!

Olyan nincs hogy a felhígult olaj kiszökhet.
Sose szedtem még szét, de valszeg kell ott lennie szimmeringnek. Ez blokk széthúzás lesz, ugye?
Az olajpumpának is van szimeringje? lehet az is rossz? Vagy csak a vizes felhígult olaj ki tud szökni? Régen amikor leszedtem nem jött ki itt semmi....
Szuper
Sikerült kukáznom egy bontottat most tesztuzem van remélem rendbe jön mert leszedtem a hirdetést:) már van benne ~200km es nem fogy a viz... :) Ha rendben jön mehetunk egy kakucs délutánt megprobalom Attilát is beszervezni:)
Ez alapján én azt mondom igen :

https://m.ebay.com/itm/Honda-9...
skacok! ezt szet lehet szedni? vagy eldobós? Ugyanitt vennék jo vagy uj vizpumpat:)
Sziasztok!
84000 km-nél úgy döntött a vas hogy beönti a vizet az olajba... Hengerfejet levettük, sehol semmi. Síkolás után új tömítéssel összeraktuk, a probléma maradt.
Esetleg ötlete valakinek hogy mi fészkes fene lehet? Az létezhet hogy a vízpumpa felől átmegy a víz?
Szia. Nekem kellenének ! Csak azt szeretném kérdezni , hogy az óracsoport körüli , és a 2db kis idom is meg van?
Sziasztok!

Keresnék SC24-hez doboz tartó konzolt!
Sajnálom eladni,de ....
Ma is megvolt a motorozàs
Na mindjárt gurulhatok... A kipu meg a futómű fényezése marad télire.
Tehát akár jó is lenne, csak bután nézne ki. Meg lehet, hogy semmit nem látnék benne.
Hm. Annyira nem fontos az a gumi.
Nekem sajnos egyébként is gyanús, hogy ennek a motornak nem biztos, hogy lesz OT minősítése....
Én úgy emlékszem fel lehet tenni a DUAL tükreit a sima 24-re(csak az SC21-é más furattávolságú).
A gumi viszont tuti nem jó, mert az újabbnak hosszabb a szára.