Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké. Köszi. Még tesztelni nem tudtam, mert azóta még nem volt száraz idő... :)
10W az jó. 5W és 20W között bármi lehet amelyik kényelmes neked. Azaz figyeld hogy viselkedik az eleje és ha keménynek érzed akkor menj lejjebb viszkozitásban. Mi mindig a kuncsaft kérésére választjuk de ha nem tudja akkor súlya, vezetési stílusa és kényelmi igénye alapján próbálom belőni a viszkozitást. A könyv adat ebben az esetben csak irányadó.
Sziasztok!
Milyen viszkozitású olaj kell az első teleszkópokba? Most 10w-t tettem bele, de a mi kifolyt az sűrűbbnek tűnt. Persze volt benne kosz rendesen. Nekem a manual csak a mennyiségeket írja, meg hogy teleszkóp olaj.
Szia!

Az első CBR találkozón egy német fazon jött egy piros ördöggel... Elmondása alapjan 160000km volt benne és annak volt a legszebb hangja:) ha tényleg rendesen le vannak cserélve a folyadekok és nem végig 10000en pörgeted a ringen siman elemgy 500 000-et, de valoszinuleg előbb lesz totálkáros... Ezek a mocik még nehezek és nincsenek méretezve végeselem analízissel:)
Bocsánat. Elfelejtettem válaszolni a privátra, most pótoltam.
A vezérműlánc feszítő átalakításába,(egy gumigyűrű beszúrása ) szeretnék kérni segítséget.
Az elméletet tudom,csak a méretezését sajna nem.Régen valaki küldött egy rajzot amivel a sajátom meg is lett csinálva,azóta is tökéletesen muzsikál.
De a haveromnak is szeretnénk megcsinálni a CBR-ét így kellene a méret is, esetleg ha valakinek meglenne azt szívesen fogadnám.
Üdv! Ha az általános állapota megfelel, akkor simán. A vezműlánc feszítőn kívül nem szokott semmi bajuk lenni.
Ezt honnan tudod? eleve 5 jegyű a számláló.
Ezek a blokkok eléggé megbízhatóak, de hogy 150 vagy 350 ezret mennek el gond nélkül azt kb. senki nem tudja. Szerintem nincs az a nagymotor, ami 90 ezernél széthullana. Talán még az 50-esek sem. Kereskedő haverom mesélte annó, hogy hoztak be 60-70-ezret futott Scarabeókat (50-es 2T Minarelli blokk), amik hibátlanok voltak.
Sziasztok! vásárlás elöttállokésaz lenne a kérdésem,hogy meg szabad-e venni ezeket a motorokat 90000 km-es futásteljesítmény fölött? Mennyitbírnakezek a blokkok? A válszokat előre is köszönöm!
1989-es áprilisi,itt kissé hervadtan!
Szép, ha hazajön majd megnézem, hátha nekem is van ilyen cimkém és megtudom gyárilag mi volt a színe.
1989 07. 04.
Az enyém 89-es és olyan piros-fehér kék üléssel mint a korábbi fotón tett fel vki
ott van a linken amit betettem.
Persze, szuper! De csak ami 89-ben is volt!
Én le tudom Neked fotózni a gyári szín kódokat, ha érdekel
azért tettem be. Gondolom nem jövő hétre kell....
Nagyon szép!

Valami ilyesmit kellene nekem is előállítani - már az állapot nemigen fog menni, de legalább a festést tekintve...
Érdekes, meg lehet venni a címkét. Azt mondjuk nem írja, hogy van készleten, de cikkszáma van.
pont ilyet linkeltem...
https://www.bike-parts-honda.d...

https://www.bike-parts-honda.c...
ide usd a keresőjébe a color szót
Szia. Az öcsémnek is van egy de 92es és pont fordított, piros alapon fehér.


Tennél fel egy (pár) képet kicsit távolabbról is a fényezésről?
Nekem is vissza kellene állítani valamilyen gyári színt, és jó lenne valami minta hozzá. Pár piros cuccom van pl. otthon, azokat nem is kellene fényezni, ha volt akkoriban piros szín.
Eddig csak a kék-fehéret láttam 89-esben.