Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bridgestone nekem soha nem jött be,dunlop szerintem jó válasz
sziasztok, gumi csere előtt állok , a minta még jó , de a dot szám régi ( így vettem a motort) a kérdés a következő ki mit használ, ami bevált, a szempontok peremig dönthető legyen :) az élettartam viszonylag hosszú, mondjuk egy wildalpen túra alatt ne fogyjon el, és 90%-ban két személlyel használom.... a
a Dunlop Sportmax Roadsmart 3 szettel kacérkodok, most még Bridgeston Bt 21 van rajta.

osszátok mi a tutti gumi
Kep a kicsikerol :)
Morgen mindenkinek,tike,lehetséges
Ha német vagy osztrák, akkor nagy valószínűséggel 72kW-os.
Az is megeshet!

Mikor Baj felé kanyarodtunk le a főútról, akkor jöttél szembe.
Mi asszonykával ott leszünk
Sziasztok!

Végre megvettem a 97-es CBR 1000 F-et, német papíros, bordó :) Az lenne a kérdésem, hogy az elképzelhető, hogy 72 kW van a papírjaiban?
Ja, szóval te is ott voltál, csak velünk nem akartál találkozni
Pedig jó volt, meg nem is esett
Fényképezni persze elfelejtettem...
Jo reggelt,Györújbaráton motoros tal.lessz,jönne valaki?
Szia,én mintha Tarjànba láttalak benneteket
Al-x, nem neked intettünk ma délután Tatán? fekete Cbr+sárga Hornet???
Szia!
Van wingrack 2 es platni nélkül.
+36703404762
Gratula,szép a motorod!!!
Doboztartó valakinek???? Esetleg hol találok?Segitséget kérek.
képek.
Gralula! :)
Holnap valaki még Tardos?
Al-x?
Ha Tike rámszól - gondolom 10:30 körül - indulok Győrből. Valaki akar még jönni?
(Amennyiben rossz lesz az idő, akkor megfontolom)
A számom mindenesetre kiírom én is a profilomba, aki csatlakozni akar holnap csörögjön.
Nagyszerű, gratulálunk!
Kép?
üdv mindenkinek(.megvettem.) németből hozták 98-as fekete.fehér piros.még várom a papirozást .remélem ez már kényelmes lesz két személy számára.de még át kell néznem esetleg valaki tud doboztartó konzolt hozzá?????meg kösszöném. remélem beválik. ennyi próbálkozás után!!!!
a balost igen-legkulcs nelkul is :) , viszont csak ma jött meg a szimmering.
a jobbost még nem próbáltam.
Szelepfedél tömítés csere meg volt mehetünk :)
Szia,
Ugyan nem 1000F, de hasonló motoron (1100XX) a jobb láthatóság érdekében én Philips Daylight 8 DRL-t használok, már kb. 2 éve. Hamarosan egy pár Daylight 9-est fogok beszerelni, vezérlőmodullal együtt.
Izzókat illetően: autóban is Philips gyártmányú H4-es LED-es fényforrásokat használok, ami az olcsó kínai LED-ekhez képest sokkal jobb fény-árnyék határral rendelkeznek. A nemrég megjelent modellek már passzív (venti nélküli) hűtéssel, illetve foglalatba integrált trafóval rendelkeznek.
Üdv,
Tibi
Sikerült szétszedni a telót