Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátöö ... izé, ez mintha nem tartott volna túl sokáig...
Mégis nehéz a CBR és visszatérsz a Busához?
Uraim ,eladó a hondám ,kb 46000 km,mra tura plexi,sport kipufogók,müszaki 2019.08...ár 550000 ft,köszi
Juteszembe, ugye a tükrök is mások lettek, amikor az idomzat változott?
Tehát nekem nem jó csak a korai tükör?
26 dollárért van párban utángyártott, de asszongya 93-96 - ami nyilván hülyeség, de a lényeg, hogy szerintem a régire nem lesz jó.
Csak a gumi kellene belőle mondjuk, de gondolom az is eltér.
Lehet érdekelne
mindjárt ki is megyek keresek egy körforgalmat vagy oda adom neked ajándékba, használd egészséggel..
Az olfalan meg vam minta
mert a gumit 110%-ban ki kell használni
Köszönöm! :)
Helo Mako!Sugó motorbontó ,Baja.Beírod,ott van!mj
Leér már a lába?
Nálunk a lány csak iskolás korára nőtt fel a legális motorozáshoz.
A fiúnak meg ugyan kiscsoportosként is leér a lába, de benne nem bízom annyira, mint a nővérében... szóval még vár egy kicsit a motorozásra...
Sziasztok!

A hetvegen megneztuk mit megy a kicsike. Kb 220 nal megallltunk es nem ment tovabb. Ez azert lehet mert folytva van? Nemetbol behozott es 72 kW volt bele irva. ???
szabin leszek :) de bölcsi szünet miatt :(
max a kiscsajjal megnézünk...
Nem lenne jobb szombat?sokan dolgozunk ....ez csak kérdés
most péntek délután?
Nekem kínai van, de az is bajonettzáras. Tehát berakom az alaplemezt, felteszem a gumit és azután rakom a helyére az izzót.
Sc 24 idomok egyben 30.000 ft első lámpa nélkül
Sziasztok!
Esetleg valakinek nincs farzsebben egy telefonszám ahol bontott 21-es alkatrészt árulnak? Burkolati elemek, trafósor+kábelek stb. Van egy pár éve érintetlen egyed amit szeretnék újra indíthatóvá tenni a tesója mellé. Köszi az infókat, Szép napot! :)
Egyszer megyek lassan és megvan a baj. 30 cal csúsztam meg szégyen. Seggre ültem mint a babák
Ohh, részvétem.
Nagy kár ezért a tökéletes motorért, de jó, hogy nem történt komolyabb baj!.
Mikor?
Mindenképp szólj ha jössz!
Valakinek van kedve kakucsra kinézni? megyünk 200 kört és beszélünk hülyeségeket:) kis cbr tali:)
Szia! Kedden délelőtt tudom megnézni, szerintem lesz mindkettő.
Esetleg hívj akkortájt.
Üdv:
Attila 30/7387128
Jah meg egy fékkar
Sziasztok! Kinek van elfekvőben egy gyujtás elosztó fedél? Kicsit megcsúsztam.
140 mm ha teljesen ki van tekerve a teló!