Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valakinek van elfekvőben egy túraplexije?
Szia!

Nekem a kúpgörgős kormánycsapágy csere oldotta meg ezt a problémát. Ugyan úgy 70 nél elengedtem és szitál, kanyarban meg instabil volt.
Skacok! Itt folyhat át a víz az olajtérbe? ez tömítés az alu meg az acél között?
Nekem van rá tuti módszerem!!!! Szólok tesómnak ő fel bírja rakni én meg se próbálom az 58 kilómmal
A hátsó lábtartót kihajtod és abba belekapaszkodsz (+ a kormányba):D Szerintem annál fogva a legjobb:)
Ne aggódj, másnak sem könnyű, de meg lehet szokni. Nem is szoktam használni, csak szerelésnél.
Sikerült ezzel a módszerrel, bár nem mondanám hogy könnyű, de legalább nem kell a fél család a felállításhoz
Elvileg így kellene, de nekem pl egyik 1000f-nél sem volt ilyen egyszerű. Sztem vmit benéztek az állvány geometriánál.
Én egy colos deszkára tolom fel a hátsó kerekek, úgy sokkal egyszerűbb felhúzni.
Köszi próbálkozom, de azthittem már, hogy kevés hozzá a száz kilóm
Nagyon könnyű, ha nem erőből akarod. Ráállsz teljes testsulyoddal a középállvény taposójára, a kormányt bal kézzel tartod, de semmilyen erőt nem fejtessz ki rá, jobb kezeddel pedig az ülés alatt, mellett lévő (ha van, de kell lennie) kapaszkodót alulról meg markolva próbálod a taposó lábaddal mintegy szétfesziteni a motort. De biztosan van a közeledben valaki aki meg is tudja mutatni.
Sziasztok! Van olyan, akinek sikerült már egyedül közép sztenderre állítani a motort? Vagy ehhez még gyúrni kell?
Sziooo Írtam CBJózsi
Ez az 1 van. Ha ez az amit keresel részletek pü-ben. Gondolom nem lesz nehéz eljuttatni...
Sziasztok! Gyári kormányvégsúly valakinek? 1 db kéne!!!
A régi gumival. De kicsit most is szitál
A régi gumival szitált vagy az újjal?
Lecseréltem a gumikat már csak minimálisan szitál. A kerék csapágy cserés. Azt mondtak utánna jó edsz
Sziasztok! SC24-re szeretnék venni doboz tartó konzolt.....van vkinek?
Üdv!
Jártam már úgy hogy a szerelőnek nem volt motorfelnire való súlya és felrakta az autó alufelnire való súlyt.Érdekes dolgot tud művelni.
Miért a legrosszabra gondoltok?//kormánycsapágy/Jól ki van centírozva,mert ha üt a felni,vagy a gumi,én úgy tudom,hogy autónál-motornál is 80km/h körül jön elő egy ilyen jellegű rázkodás.
Mióta gumit cseréltél?
Kormánycsapágy?
Csak szitál de a motor egyenesen megy stabilan. Viszont kanyarban mintha sétálna az eleje.
Szitál, vagy csak elhúz?
Na fiúk! Ha elengedem a kormányt és lelassul 70-8 ra jár a kormány jobbra balra. De a motor egyenesen megy. Mi lehet a baj?