Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy motort sajnos még nem vezettem de az nem létezik hogy egy 600-as csak kuplungból tudja megemelni az elejét nem??? Szal ha mész 30-40-el akkor ha rácsavarod akkor lehet velée kerekezni nem?? Sőt nagyon sebességnél is lazán kerékre lehet kapni nem?? Egyébként én is egy 600 RR-t tervezek ha 18 évesen lerakom az A-t.
Taz! Addig gyakorold az egykereket, amíg nincs egyben a moci :) Ne utána törd össze megint. Egyébként sz.tem se szerencsés egyből ezressel gyakorolni. Jah, én is kuplungolni szoktam, bár egy kuplungcsere már volt is tavaly. Egy 15-20 perces állatkodás után elfelejtette kiemelni egyszer, mivel kissé elfogyott a lamella felülete :) Meg is van v.hol a felvétel róla, szép hangja van rajta, ahogy felpörög a motor. Az uncut verzió nem tudom hol van most, de kicsit nagy is a mérete, van vagy 60 mega. De ha érdekel egy részlet belőle, amin mondjuk nincs rajta a kuplungleégés, nézd meg ITT, hátha elsajátítasz a rákuplungolásos technikából valamit :). De csak óvatosan, nekem 36 rongy volt 8 db eredeti honda lamella, bár mint utána kiderült, elég lett volna lehet 1-2, mert nem kopott el mind :) Nah mielőbbi felépülést a motornak és kalappal a gyakorláshoz!
Ő az!
Hy!

A motorral nem estem,szép állapotban van.Van rajta yosi RS5,bukógomba,meg van hozzá hátsó emelő.
Lassan 9000km lesz benne,most veszek rá hátsógumit.
Van szervízkönyv,garancia.
Hitel megoldható,bár nekem a legjobb a hitelátvállalás lenne.
Ha komolyan érdekel,hívj fel a 06-70-459-1229-es számon.
Szia!
Érdekelnének részletek:
Hány km van benne?
Volt sérülve?
Mennyiért adnád? Hitel megoldható lenne?
Köszi
Gery
Loooool hát már hogyne hallotunk volna róla... Azért thx h szóltál
sajnálom.sok a hülye az utakon vigyázni kell ma pl. ahogy vittük vissza vizsga utána robogót a tárolóhelyre (ugye oktató jött mögöttem kocsival) hülye állat nem bejött közénk.nagy az Istenn állatkertje
Sziasztok!!!!!!Hallottatok az augusztusi honda motoros találkozorol?????Állitóóóóólag Orfün lesz.
Ez a baj látod h az ember nagy nehezen eléri az álmát és így szarrá megy. Nem akarom h még szarabbul érezd magad de te is tood h a moci ami már 1x törve volt sose lesz olyan mint volt akárhányszor kér elnézést az autós Kívánom h minél jobban össze bírd rakatni és olyan legyen mint újkorában!
Felső kifli eltört keresztbe, és az egész bal oldalán minden lepottyogott. Nem csináltam a fesztivált mert normális volt a csóka, egyből eismerte, és nem győzött elnézést kérni. Csak azóta álmatlan éjszakáim vannak, mert ez a moci az álmom.
BAKKER! QVA ANNYÁT ANNAK AZ AUTÓSNAK IS! És a mocinak mi baja lett?
Hát nem kihajtott elém egy vadbarom?!! Megkellett fektetnem a gépet, így most mosolyszünet van
kÖSZI, ÉS MEGÍROM A FEJLEMÉNYEKET.
Na hát akkor sok szerencsét majd a fogaskerékcsere utánra
Szia:-) Igen, megvolt. ez egy külön szakma, sok idő kell még nekem. Tomiboy azt tanította hogy ne az erőből való felhúzást sajátítsam el, hanem a kuplungal való belenyúlást. ez nagyon tetszik mert nem kell pörgetni a gépet mint az állat.
Kissebb átalakítást végzek a gépen, az első fogaskerék kissebb lessz, mert most még ezzel a módszerrel nem túl finom így a gép. az első gyakorlás arra volt jó, hogy amozdulatot megtanuljam, de komolyabb emelés nem történt. Ha megtörténik a fog.kerék csere, asszem akkor kezdődik el igazán majd a gyakorlás. Köszi az érdeklődést
Na megvolt az első próbálkozás? Ha igen hogy ment???
azért biztos ami biztos, én is megadom : 70/946-95-03 szilágyi László
Ok. Köszi, felírtam a számodat és ott leszek
Pomáz tábla elött 100 méterrel be balra az ipartelepre, és ott végig a tiszta úton amíg az ICO-ba nem ütközöl.
20/3700966
3-ig focizom addíg nem érsz el.
ok. ha 5-re bemegyek Pomázra az jó?? A Pomáz táblánál fogok leállni oksa?
Én Pomázon melózom kb 4, fél 5-ig. Utána lehetne itt a környéken ha az neked jó.
szia Tom! köszi hogy reagáltál
mikor tudnánk találkozni és hol??
Az igazság az, hogy a Poczner-hez jártam egy holtpontosra tavaly. Először qad, aztén egy 450-es DZR.
De hiába ment valamennyire a suzukin, a cbr-egészen más. Inkább kis lépésekben elkezdeném ezzel a gyakorlást
Ugye nem a CBR-el akarod elkezdeni gyakorolni?
Hibátlan lenne! hol találkozhatunk, és mikor??