Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RR man! Ha van 2007-es cbr-hez sötét plexid és gyári, hibátlan visszapillantód (megnézem melyik oldali karcos) emberi áron akkor engem érdekelne.
Szia! Köszi! Elvileg 2004-től 2007-ig ugyanaz.
Szia
Nekem van hozza tobb is megnezem a gyari megvane. Gondolom a 2007es ugyanaz..
Sziasztok! 2005-ös 1000RR-hez keresek plexit, lehetőleg gyárit.
Sziasztok.04-05 rr hez pályaidom eladó jelképes összegért.csak a helyet foglalja a garázsban.érd.06706111773
Szia s mid van még sc57hez?
nekem van egy blokkom! (20)924-3484
Sziasztok Cbr 1000 RR sc 57 2005 blokk érdekelne ha van valakinek vagy törött motor köszi előre is
Sziasztok.Milyen olajat ajánlatok egy öreg kissé kopott motorba?Ásványi,fél szintetikus,vagy szintetikus?
Szia, a képek:
CBR 1000RR 06'
Balos idom es tankborítás eladó!!
20/223-1420
szia, erdekel meg
Szia, nekem van egy rs-5ös dobom és összekötő csövem, amit nem használok. Ha érdekel még, képeket hétvégén tudok küldeni.
Köszi szépen!
Szia
Az osszekotocsovet neem tudom adni mert kellett a masikhoz. 82 e ft yoshimura rs-5 full karbon usa version.
Sziasztok!
Kipufogodobot, osszekotocsovel keresek SC57-eshez. Termeszetesen nem gyarit :)
Nem.
Sziasztok! Érdeklődnék, tudja-e valaki, hogy a 2008-as Fireblade-nek állítható-e magasságban a lábtartója? Előre is köszönöm a választ.
Ez igaz ha palyazol az nem a legidealisabb. Ahhoz valoban az ezredesek a jok..
Köszönöm a véleményt. Sajnos CBR-t nem tudom kipróbálni (nincs az ismeretségi körömben), ezért csak egy 600-as gixerrel mentem. Minden teszt szerint harmónikusabb - főleg utcán - a fireblade, főleg a 2008-as, ezért jelenleg a fireblade áll nyerőre nálam.
Köszi a véleményt. Igen, a hayabusa is nagyon tetszik, sőt, igazán az tetszik, de azzal nehezebb pályázni. Na nem mintha évi 4-5 alkalomnál többször kimennék...
Szia,
Ne vegyél GSX-R750-et. Ez a saját véleményem.
Szerintem ekkora embermerethez mindketto aproka. En 191cm 90kg vagyok. Csak a hayabusa vagy a zzr1400 ami meretileg es eroben hasonlo..
Jopofa mindketto ezres de most csak a meretpasszolasrol beszeltem
Szervusztok! Tanácsotokat kérném. 185 cm/95 kg-os mérethez 2008 utáni CBR 1000 RR vagy 2011-es Suzuki GSX-R 750 passzol jobban? Csak egy K6-os gixxert tudtam kipróbálni, ezért nem tudom összehasonlítani a Firebladdel. Válaszotokat előre is köszönöm!!
Sziasztok
Keresek 2007es sc57hez ilyet, ha valakinek van jelezze