Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. van egy honda cbr 1000rr (2006 kiadású ) és olyan problémám van hogy a motor nagyon keményen veszi a sebességet és ha váltok vissza akkor és csattog... most kezdte egy 500 kilométerrel ezelőtt .
Mitől lehet ?
akku rendben? fesz nem esik indításnál?
Sziasztok
2006-os 1000rr-en találkozott már valaki olyan "problémával" hogy az óra a műszerfalon minden inditásnál visszaugrik 1:00-ra.Beállítottam már mindenhogy de mindig kinullázza.Esetleg kontakhibás lehet vagy van egy külön elem benn az órához azt kébe cserélnem?
Köszi a segítséget!
Nekem még egyik CBR-en sem volt erős a hátsó fék szóval szerintem ez ilyen.
Sziasztok!

2004-es cbr-en milyennek kellene lennie a hátsó féknek? Brembo SA betét van hátul, de meglehetősen gyengének érzem így is. Köszi!
sziasztok.most jártam utána,hogy hondába és suzukiba nem jó.bocsi
Sziasztok eladóvà vàlt HealTech tipusu gyorsvàltóm . 2007-es r1-en hasznàltam AGO motornàl lett beszerelve .elmèletileg minden japàn sornègy injektoroshoz jó.telefonon keresztül komunikàl így lehet a vàltàsi időket beàllitani.àra 43000 Ft keressetek nyugodtan megbeszèljük.06204678480
Közben már beszereztem, de köszi!
Van gyári rendszámtáblatartóm és rajta a gyári indexek
Sziasztok!

Keresek ilyen rendszámtábla tartót, esetleg gyári indexeket 2004-es cbr1000rr-re. Valakinek lenne elfekvő felesleges?
Ez hogy jön ide????
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Shox nyári szett XL 28 000 Ft kifogástalan az ár fix

Spyke 56-os méret Verseny overál fekete75% marha bőr 25% Kenguru bőr
160 000 Ft
tel: 06 70 77 37 822

Vadi új, fehér fekete neon EREDETI SPYKE egyrészes versenyhuák eladóak készleten 56-ot méret csak kép erejeig lett a zsákjából kiszedve a ruha Eredeti Spyke egyrészes motoros borruha feltűno jelenség az utakon vagány és ami a legfontosabb látható viselet
56-os méret 80-95 kg-ig max. ajánlom
Szemelyesen Tatabanyan vehető at
06 70 7737 822
Bolti Ár Töredéke 150 000 Ft

Tel: 06-70-7737-822
1.- GOPRO HERO2 MOTORSPORT EDITION! 35 000 Ft
2.- GOPRO HERO 3 BLACK EDITION RENGETEG EXRAVAL 75 000 Ft
3. .GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRA 125 000 Ft
4.- GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRAKKAL 125 000 Ft
Tel: 06 70 77 37 822
Hát majdnem
mi van Veled? semmi! akkor jó!
Grat!
ne a 300V-t használd szerintem....kevesebb a tartaléka. másra van kitalálva. 2008-asokról hallottam ,hogy eszik az olajat,4-7-ig nem...(persze mindennek az ellentéte is igaz)
ha hidegen nem volt agyalva,akkor nem lesz vele baj. stuntra is nyűtt már a Kötél Pisti kb 3-at,sosem volt ilyen baja. nekem 5100 van benne,de az előző tulaj MOL olajat tett bele(illetve a szerviz) Pista a Castrol Power 1-et használja,egyikkel sincs baj
Használd egészséggel
Szia!

Változó, legutóbb a Kawához Motul 300V-t használtam.. de mivel 1000RR nem volt még és több fórumon olvastam hogy előfordulhat olajfogyasztás ezért kérdeztem, kinek mi vált be.

köszi,
Szia!
Eddig milyen motorod volt és abba mit használtál?
Sziasztok!

Pár napja lettem 1oooRR tulaj!

Most menne átnézésre, olajcserére a gép, hogy nyugodtan kezdjük a szezont és ebben szeretnék tanácsot kérni! Ki milyen olajat használ?

Köszi a segítséget!

Ui.: 2004-es SC57, esetleg ha valakinek lenne hozzá elfekvőben kipufogója érdekelne!
Szia,nem állítható!Nekem is az van.
Sziasztok! Használ itt valaki healtech quickshiftert? Lenne pár kérdésem... :)
Szia
Sajnos van tobb is de van ami szep es uj azt megsem adom.
Sajnos csak most lett kesz a vaz szinterezes kb 2-3 het mire osszerakodik a motor. Utana derul ki mi marad es azt kozzeteszem hatha vkit erdekel vmi.