Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szervizautó óbudára gondoltam, szerintem egyről beszélünk.
A gyártót (Kaposvár) plusz egy budai értékesítő helyet
üdv ! én nem riogattam a népet, leírtam a tapasztalatot. és akkor az apropó, megtalált megint egy friss 954rr tulaj, mondom is valahonnan sárospatak sátoraljaújhely magasságából. 954 talán 2002-es, füstöl mint a trabbbbbant, szerelő már nézte, most blokkot vs motorházat keres a csóka. ha nem hívnának ha nem azonnal adtam volna el a 954 blokkot akkor nem irkálnék ilyet. ennyi !
Az Óbudásakat?
Fasza! beszarás
Egy plusz infó, amit az elmúlt percekben tudtam meg a hírdetésben található cikkről ( műbizonylat nélkül árulják )
Megkerestem a céget, aki ezeket a termékekekt gyártja, és az eladó által eküldött kép , illetve azon található azonosító alapján a termék nem az ő termékük

Javaslom mindenkinek a körültekintő vásárlást !
Köszi!
Szia! Jófogáson hirdetnek!
https://auto.jofogas.hu/pest/Honda_CBR1000RR_Bodis_76047067.htm
Szevasztok,

Keresek SC59 sport kidörrentőt
Sziasztok!

Keresek SC59 műszerfalat. 08-12 évjáratra. Sérűlt is érdekes lehet.
Ugyanitt komplett motor bontódik.
70/6321-829
Ha a főtengely nem tipushibás a vez. Lánc feszítőt érdemes megnézni. Legyen otthon sok tartalék olaj és nézegesd a szintet 500 km-ként.
Hogy mennyi olajat eszik!!!!
Sziasztok. Nemrégiben vásároltam egy HONDA CBR 1000RR típusú motorkerékpárt,2009ből és 39.000futottal.
Az lenne a kérdésem,hogy ennyi km.nél mit lenne érdemes átnézetni a szervizben? Mit érdemes cserélni? Hidegen enyhe motorzajt ad ami melegen megszűnik. Köszönöm szépen
Köszönöm a válaszod motul 7100 10w40 lesz
2005 cbr 1000rr milyen olajat vegyek?
Köszi a válaszokat
Csak ha hidegen bajszolod!
Tankot és légbeömlőt!
Keresek SC 59 ELSŐ-HÁTSÓ felnit, müszerfalat.
SZIASZTOK eladó alkatrészek:17210-MEL-000 CBR1000RR 2004-2007 Légszűrő teljesen új gyári cucc 4000ft 70 202 70 75
sziasztok .motoromban lecsereltem az olajat motul 7100-at kapott uj olajszurovel,uj levego szurok.
regi levego szurok nagyon piszkosak voltak de igy is fullad 7000-es fordulat utan.
senkit nem akarok meggyozni semmirol csak a 20 ev kereskedoi tapasztalatomat meselem.
ha valaki akarja kikeresi
maganvelemenykent mondom es felteteles modban: ha en vettem volna azt a motort 100% fizetne a regi tulaj
a szavatossag (hogy 6 honapon belul valami elromlik) vagy eleve rossz volt az ket kulonbozo dolog. de ha mondasz jogszabalyt akkor tanulunk belole.
perelni perelhetsz, de attol maganszemelynel nincs 6 honap szavatossag
raadasul ha pumpa akkor sem oriasi osszegrol beszelunk. 08 utani busara egy uj pumpat sikerult szerezni 60 ezer forintert de bontott volt 30-40ert. ugy gondolom ez az osszeg nem veri ki a biztositekot millios motor eseten egy eladonal sem. ha igen akkor mehet a legalis jogszabalyervenyesites alkalmazasa.
de ha jol emlexem van is egy forumos ugyvedkollega aki tud segiteni az ugyben.