Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy a generátorod is szarakodik. Azt mondják a kettőt érdemes együtt cserélni.
Sziasztok!

2004-es 1000RR-en tavaly nyáron és most is elromlott a feszültségszabályzóm. Valakinek van esetleg ötlete véleménye mi okozhatja....

Más is tapasztalt ilyet?

Illetve ha valakinek van elfekvőben vevő lennék rá!!!

Előre is köszi a válaszokat!!!
Eladó használ Bazzaz Z-Fi TC (kipörgésgátló, gyorsváltó, injektor vezérlő rendszer) térképváltó/érzékenység állító kapcsolóval Honda CBR1000RR (2004-2007) motorhoz.
Ára: 140.000HUF (eredeti ára: 307.110HUF)
Sziasztok.Vasàrlàs előtt allok egy cbr1000rr 2004-2006 a kiszemelt.Olvastam rengeteg tesztet,ahol csak dicserik a gèpet szinte nincs ami meghibàsodna.Viszont szeretnelek titeket kèrni ,hogy pàr jò tanàccsal làssatok el mit nèzzek meg ha megvan a kiszemelt mire figyeljek oda.Cbr 954-ről nyergelnèk àt.köszi sràcok előre is.
Szia. Írtam
Rendben. Köszönöm. Írtam.
szia, dobj egy mailt aztan megbeszeljuk a reszleteket (adatlapomon van cim)
Szia. Plexi? Mennyiért adnád?
szia, nekem maradt egy
Sziasztok. Cbr1000rr sc59re keresek fejidom plexi szélvédőt. Ha van valakinek eladó, vevő lennék rá. Lehet használt...kicsit karcos is. Tel.: 06204665388. Köszönöm. Üdv
Sziasztok!

MRA magasított plexi eladó. CBR1000RR SC 57-re jó. 15 ezerért adom. Új ára az 24760 volt.
Sziasztok! Pályaidom garnitúrámból hiányzik egy farokidom.Ha valakinek van vevő lennék rá! Üdv!
Szia, ha esetleg piros-fekete is megfelel, egy megbízható tulajtól eladó: https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_1000_rr/honda_cbr_1000_rr_sc_57-12893752
Szerintem a gázkar csak 50%-ig kopott, és ez nem vicc...
Sziasztok!

Honda CBR 1000 RR Repsolt keresek. 2007-es évjáratút. Aki tud eladót kérem írjon. Köszönöm.
szaboj870911 kukac gmail.com

Átküldtem privatban, de azt írja elbírálás alatt .
Köszönöm előre is.
Szia,

dobj egy mailcímet és lefotózom a saját megoldásomat.
Sziasztok!

Valakinek sikerült már sc57-ra telefontartót felszerelni? Van valami ötletetek hova és milyet lehetne felfogatni? Köszi!
Helló nincs valakinek eladó vagy nem tud valakit aki megválna cbr1000rr sc57 2007 repsol vagy tricolor érdekelne kitűnő állapotban ha igen jelezze köszi
sziasztok van egy 06 rr em és megolvadt a jobb oldali hasidom pedig hőtükör is van ragasztva bele valakinek volt már ilyen vagy egyedi eset ? és tudtok e rá valami megoldást segitséget előre is köszi
Szerintem a régebbié könnyebben felmegy mert az több helyen szélesebb mivel pl az ECU sem a tankborítás alatt volt hanem a fejidomban oldalt. Egy két tartó biztos nem ott van mint az újabbnál de egyébként szerintem felrakható.
Hellò.

Pályaidom garnitùrát keresek 06 os RR-hez

Ha esetleg valaki tud dobjon már rám egy email.
zsolt.cbr1000rr@ gmail.com

Ja ès egy kèrdès hátha tudja valaki a 04-05 garnitùrája sehogy nem megy fel rá?

Köszönettel.

Üdv.Zsolt
Tuning szett .honda cbr 1000rr 2004-2007

https://www.kepesmotor.hu/elek...
Ezt akartam írni.
Szerviz Autó - Buda