Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég jól megoszlanak a vélemények :D sajnos így nem leszek okosabb :D
Gyári kipufogó normál álllapotban 40e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
Üdv.Mencshely.
És az enyém is melegszik.Eddig közúton stabil 77-78.De ha beérek a közeli kisvárosokba ahol lámpa nincs,ott szeret egyből 90-ig felmenni.
nekem is... 79-80 fok
Nem tudom, nekem és több ismerősömnek is fix 80-ra állt be általában.
Mentem vele többször is pályán és nem melegedett.
Akkor ezekszerint az ujabb modellek is melegednek...
Nem kell oda 40 fokban 2 percet menni, a barátom 2011 es Cbr 1000 el 2.05 ot megy és 105 fokos volt a vize! Végh Jani tett rá neki tavaly tavasszal plusz hűtőt, igy most 95 fokon megy nagy melegben!
80fok körül meg már kevés szerintem :D
A cbr legnagyobb mentsége, hogy a tulajdonosok nagytöbbsége nem akar 2 percet menni 40 fokban
No ezért is váltottam 2005 ben Cbr 1000 rr ről Gsxr 1000 K5 re! Meg persze sok más okból is! Akkor gondoljátok el hogy mi van a Cbr 1000 rr ekkel pl. a H,ringen kánikulában 35 -38 c fokban, amivel már mennek 2.00 át vagy az alatt! 105 fokos motorral kell hogy menjenek, vagy "IFA" méretű vizhűtőt kell hogy tegyenek a Cbr ekre! De mentségére legyen szólva melegszenek olyan kánikulában Zx 10 esek, és az R1 ek is, mivel nincs rajtuk külső olajhűtő mint a Gsxr 1000 eken!
Nekem is ilyen volt a 2004-es 1000RR. Amint 90-100 alatt mentem rögtön elkezdett feljebb menni a hőfok. Egyébként 80 fok körül volt mindig.
105-106 Max azt hiszem. Bekapcsol a venti és lejjebb megy pár fokot. De amennyire tudom kerülöm a várost.
Nálad meddig megy fel max?
Sajnos ez ilyen. Utána olvasgattam én is annak idején amikor vettem.
Ismerős a motor. Szabad tudni hol vetted?
Hűtőt télen kitakaritottam. Az előző motorom egy 919rr volt fele ennyire nem melegedett. Ezért is érdeklődöm hogy ennél a tipusnál normális - e ez...
Igen, melegszik, mint az állat. A hütő bordáit lehet érdemes pucolni, vagy a lamellákat megigazitani. Picit javít a helyzeten, de nem sokat. Várost nem árt kerülni sportmotorral.
Sziasztok! Kis információra lenne szükségem. Tegnap a szép 24 fokban elmentünk csavarogni. Az alany egy cbr1000rr 07`. Araszoltunk siófokon lámpától lámpáig. Néztem a vízhőfokot és szépen lassan ment felfelé. Elérte a 103 fokot bekapcsolt a ventilátor. Ventilátor működése közben is ment feljebb egészen 106 fokig. Ott is maradt se le se fel. Kiértem a városbol nyilván elvertem hogy visszahüljön. Egyedi dolog hogy "ennyire" melegszik 1 ilyen motor vagy mindenkinek?! Viz nem folyik, fagyálló télen cserélve, termosztát jó. 26ezer valós km. Ha esetleg megosztanátok a tapasztalataitokat megköszönném! Üdv!
Eladó Bodis GPX2 dob SC59-hez. DB killerrel. 80.000 Ft
Frankó.
Majd írj egy pár sort ha már van némi tapasztalat a gépről. Kíváncsi leszek mi a véleményed.
Egyébként igen, már vagy 10 éve.
Cserélted a nejed is egy relé miatt?
Én a relé cseréről beszéltem nem vezetékek számáról. Nejem ennyi volt a csere mikor szükséges volt. De hagyom, mert a probléma megoldódott.
Persze, azt nehezen mérnétek meg. 100n-10u mindenhova jó.