Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KERESEK ! Sérülésmentes HONDA CBR1000RR 2007 gyári rendszámtábla tartót kompletten rendszám világítással ,indexekkel ,felfogató konzollal együtt ahogy az ülés alatti vázhoz fel van csavarozva.
Hali!
Vkinek sc59-hez lambdaszonda vagy abs elektronika nem kell? Itthon porosodnak, nincs szívem kidobni.
06202724094 bevizsgálja megjavítja. Komoly huzató paddal rendelkezik speciálisan motor vázakhoz.
Köszi!
Sziasztok! Hátha tudna nekem valaki segíteni, hol, hogyan tudnám bevizsgáltatni a motoromat, mert sikerült elég jól összetörnöm. Vázbevizsgálást csinál valaki, mert nem sok kedvem van ahhoz, hogy megcsináltatom, aztán meg megy a motor össze-vissza. (bal első teló elengedte az összes olajat, gondolom az cserés, és eltört a kormánygátló felfogatása, plusz behorpadt a tank). Olvastam h a Redbaron-nál csinálnak egyenes futás mérést, de ahhoz költeni kellene rá, amit soha nem látnék viszont, ha a váz elment és el kell bontani a motort...
Benne volt a szerszámos tatyóban...
A kulcsot hova a fszba tetted??!
Ezennel meg nyitom 2021-es motoros szezont!
BÚÉK!
Szia! Nem pályázok. Párszor el megy tiltásig, de általában 7000-es fordulat körül. Városon belül 3-4000.
Hello! sc59 pályaidom meg van még?
Mióta használod? Jellemzően milyen fordulatszám tartományban megy? Olvasok sokféle véleményt es tapasztalatot. A kinézett motor 2009-es forgalombahelyezésű, de valószínűleg 2008-as gyártású. Az "arany" színű blokkal szerelve. Az ő elmondása szerint, abszolút nem eszi az olajat.
Köszönöm, ha olvassa akkor csak ír pár sort a tapasztalatokról.
nekem a 2008-as nem eszi...
Van egy srác akinek ez az évjárat van ha jól emlékszem. Sidius most éppen a neve.. 1000km alatt 1dl olajat eszik neki.
Sziasztok!

Szeretnénk vásárolni egy 2009 es 1000rr-t. A kérdésem az lenne, hogy ez a második gyártási év mennyire érintett az olajfogyasztásos problémában? Gyűrűk,dugattyúk és tökéletlen hónolás voltak a problémák, ha jól tudom.
Gyári kipufogó dob 40e ft,posta oké.érd:30-324-3486
Ja és sc57-hez való. 2006-os modell.
Üdv.
Valakit nem érdekel, egy nem sokat használt BMC sport légszűrő? Árat privátban.
Még mindig eladó.
Esetleg valakinek egy 2006 1000 RR rendszámtábla tartó konzol(állítható) nincs véletlenül vagy egy tipp hol lehetne beszerezni?

Köszi.
Valakinek lehet érdekes egy garnitúra SC59 08-11 palyaidom?
Az enyém eladó!
Valakinek lehet érdekes egy garnitúra SC59 08-11 palyaidom?
Az enyém eladó!