Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hahó! Van valakinek 2004-5-ös 1000rr-hez gyári leömlöje eladó nem aranyáron?
Sziasztok
Eladnám a motoromhoz régen vásárolt SBS fékbetét szettem, komplett első szett (4 db betét).
2004-2005 ös cbr 1000 rr.
Én pálya betéteket vettem.
Bontatlan, zsír új.
Ár 12000 ft
Sziasztok. 2005 ös 1000 rr eléggé rázza a motor a vázat. Zsibbad tőle a kezem. Találkozott már valaki ilyen hibával? Mitől lehet? 6000 es fordulat felett elmúlik. Kuplungkosár kopott az csinálhat ilyet? Esetleg bont valaki ilyen blokkot? Köszönöm. 06305268373.
szia
nem gyari idom volt rajta amikor serult a motor. kinai cucc hala a jo egnek
az en ertelmezesemben az important note ban le van irva esetlegesen miert lathatsz mast ha erre rakeresel a neten. elkepzelheto hogy sokan elsporoljak a basis alapot es csak a 2. retegtol epitik fel a szint ami ugye teljesen massa teszi a vegeredmenyt. felrakjak a netre hogy milyen fasza lett a repsol edition blue juk csak kozben a sporolas miatt mas a vegeredmeny. azert gondolom ezt mert ha megvan a gyari kodod vagy a gyari koddal megegyezo szinkodod elvileg 99,99% os pontossaggal meg kell kapd a helyes szint
gyarit mar nem erdemes rendelni a 10 eves motorhoz szerintem. tobbszor rendeltunk tobb tipushoz egy kinaitol eddig az nagyjabol bevallt. de ha megnezed a visszajelzeseit elolvasod a kommenteket van esely ra hogy nagyot nem tevedsz..
Lehet tudni honnan tendeltetek idomot? Gyári lesz?
Meg tudja nekem mondani valaki a 2004-2005-ös repsol cbr-en lévő metál fekete (kicsit talán kékes is) színkódját? A pb123-at (peatl siren blue) írják rá, de erre a színre rákeresve szinte teljesen kéket dob ki a net.
sajnos igaza lett a kolleganak az elso tarcsa a 2007eshez 320as a 2004-5 310es sajnos
ha valakinek van elfekvoben 320as jo allapotuja szoljon. ujonnan talaltam brembot 59 ert/db vegso esetben ez lesz. koszonom
azt nem tudom a hasznalt idom mennyibe kerul bontoban, de amit mi kerdeztunk ricsi,sugo,atix stb ott egy darab idom sincs szinte ami teljesen ep minddel foglalkozni kell, muanyagosa fujad stb. es kb olcsobb egy komplett szettet kintrol venni. mi most rendeltunk egyet kintrol. de ha valakit erdekel kompletten a mi serult szettunk lampakkal, karokkal plexivel 40 e ft.(nem gyari) egy forinttal sem kevesebb.
Üdv.2006-2007-es gyári használ idom menyibe mozog ?
ez nem jo hir a turoba de koszonom
Egy kicsit beleszólnék ha nem baj, a2006-2007-es féktárcsa nagyobb átmérőjű mint a 2004-2005-ös! És még vékonyabb is!
okk koszi
láttam az üzeneted, ezért írtam hátha elég az egyik.. :) priv msg. ment.
nekem is csak az egyik ut..lehet a vegen osszehozunk egy garniturat adnal egy elerhetoseget es megbeszeljuk
RR Man, csak az egyik üt, a másik hibátlan!
szia 2007es hetvegen csinalok par kepet. de darabokban nem adom el elso korben. udv
Keresek sc57-hez (2004-2005 évj.) fejidomtartó konzolt illetve a hátsó ülés alatti műanyag betétet (irattartó alja)
Szia! Milyen évjáratú a motor? Farokidomról, tükrökről van képed?
okkk holnap
Kormánycsutka miatt hívhatsz (20)924-3484
s keresek jobb " kormanycsutkat" is bontottan ha valaki tud erdekelne. nem serult kell, azom van
2007-es sc57-hez