Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SC59-hez milyen akksit szoktatok használni?
Beszoptam egy "belevaló" Exide Bike-al, mert kifolyt a sav, mivel fektetni kell.
Sziasztok

Van egy pár gyári elő féktarcsam 2007eshez ami 320as atmeroju. Az egyik hibatlan a masik ajandek allapotban van, vagyis üt. A motorban 14 e km van. Ha valakit erdekel irjon privatban. Ára 20 e ft
Udv
Nekem komplett Yoshi rendszer + PCIII + BMC versenyszűrővel hátsó keréken 166 LE és 110 Nm volt. De a lényeg nem ez, hanem a motorozható, kiegyensúlyozott, hullámmentes nyomatékgörbe. A csúcsteljesítmény önmagában semmit sem ér, ha valaki erre hegyezi ki (padozza) a motort, ha közben a középtartományban használhatatlan.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel, vagy egy komplett fékbetét szettem elõre 2005 utáni 600 rr hez vagy 2004-2007 közötti 1000 rr hez.
Sbs márka, teljesen bontatlan, gyári minõség
Szinter betét, nekem nem kell, én pálya betéteket vettem.
10 ropi
Sziasztok
Tegnap jött egy első sárvédőm egy másik márkára ( Yamaha) de én úgy nézem hogy ez egy honda sárvédő meg tudná ezt erősíteni nekem valaki hogy nem azt kaptam amit vettem?
Köszönöm
Kb amit leírtam, leömlő után volt rajta egy kínai tuning "S" cső, katalizátor meg középdob nélkül, végén egy picike végdob, exup se volt (ez nagyon sokat dob rajta alul amúgy), meg k&n szűrő. Ennyi. Szóval semmi komoly módosítás igazából.
Tiéden mi lett még módosítva?
Sziasztok,
2008 utánihoz keresek hátsó ülést.
akle@citromail.hu
köszi
TE mindenütt ott vagy?
És hány kilóval Józsi? Mert ha 30 kg-nál könnyebb nem is rakok bele!
Szívesen putyu
Köszi az infót!
Sztem akkor van értelme, ha valamit módosítasz a motoron. Ha kopp gyári, akkor minimális eltérés várható. Pl ha ledobod róla a gyári középrendszert, középdobot, katalizátort, hátsódobot, kidobod az exup szelepet, esetleg beleraksz egy sportszűrőt (K&N, BMC...), akkor van értelme, sőt, szinte kötelező. Nézd meg ago méréseit, igaz nincs sok fent a honlapon:
http://www.agomotors.hu/websho...
A full gyárira 177 lovat mért, amiket írt és ott van a honlapon, a legrosszabb is 8LE-vel erősebb és 4NM-el több, gondolom minden volt valami módosítás a PC-n kívül. Enyém a 186 lovas. Itt a dyno mérés a kopp gyárihoz képest:
Annyival lesz más hogy nehezebb lesz, amúgy semmivel tökmag.
Sziasztok! SC 59-nél Power commander 3 vagy PC 5 tapasztalat érdekelne!Mennyivel lesz más a motor?
Persze ok
Sziasztok! Új Grenzgaenger pulcsik illetve pólók eladóak S-XXL méretig
Pulcsi 8000 Ft+1300 Ft utánvétes posta
Póló 4000 Ft+1300 Ft utánvétes posta
Szállítási idő kb. 1 hét.
Mérettáblázatot privátban tudok küldeni!
Küldök majd képet én is :) rendes tőled h segítesz . Össze kell h fussunk egyszer :)
Ha valamiben elakadtal szolj hatha tudok segiteni, raktam fel 1-2 kinai szettet
Jo lesz az biztos
Hong-Kongból elvileg .
Akkor most honnan sikerult vegul rendelni?
Egy magyar cég foglakozott tudomásom szerint ilyen évjáratú es színű idom szettel . Jóval magasabb áron persze .De 3het után vissza mondtak . Szóval mást nem tudtam .
Ennyiert abszolut megeri ez nem kerdes
Ha 3 evet kibirja az mar behozta az arat..marpedig tobb havernak van es abszolut kibirja. A rendeles biztos okes itt a afa a kerdes. Ha szerencsed van kozel 30%- kal beljebb lehetsz