Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az eletben mukodik maganszemely eseteben is. eltokeltseg(elkeseredettseg)es fellepes kerdese
egyebkent nemreg egy busas kollegaval is tortent hasonlo s pozitivan zarult az eset.
Ha nem hajlandó egyezségre, akkor peres úton.
magánszemély esetében hogy érvényesítes 6 havi garanciát? az csak kereskedésre vonatkozik szerintem...
s megjegyzem elegge eselyes az elozo tulaj tudott rola vagyis a 6honap "garanciat" ervenyesitenem vele szemben hisz ez egy rejtett hiba amit velhetoen remelt csak tavasszal derul ki a fel ev lejarta utan..
szia
kinti forumokon ez a 2004es evjaratnal visszatero dolog. a megoldas legtobbszor nem tudok jobb forditast" megfaradt a pumpa". ahogy irjak sealed vagyis nem bonthato bar en sosem neztem meg nekem 2007es volt. uj pumpa oldotta meg a problemat az esetek 90%ban. nyilvan eloszor az aprosagokbak kell utananezni ahogy kertace irta s ha van ismerosod az atmeno benzint is erdemes lehet merni. vagy ha van valakinek polcon pumpa kicsereled es hamar kiderul
Dugulás az üzemanyag rendszerben, benzinpumpa, gyertyák, légszűrő...

Ezeket nézném meg először...
Sziasztok.
1 honapja vasaroltam meg almaim motorjat
Honda cbr 1000rr SC 57 - 2004 EVJARAT
motorom mintha uj lenne gyonyoru .de 7000 es fordulat utan fullad es nem igen akar kiporog
teljesitmenye sem valami lenyugozo sokkal tobbet vartam tolle
mi lehet a baj ? irjatok koszonom elorre is
Eladó 2db 2004-2005-ös 1000RR-re való féktárcsa plusz egy garnitúra (2db) új légszűrő!

A féktárcsák 4.9mm vastagok viszont külsőre nem túl szép állapotúak. Én nem használtam viszont nemrég ki lettek órázva szóval nem ütnek. (ha mégsem jók valamiért visszaküldöd)

A két tárcsa ára 30000Ft a légszűrőké pedig 6000Ft/2db (új áruk 5400Ft/db volt)
nem kell aggódnod .Igen ritka jelenség.legalábbis ezt mondták nekem a székesfehérvári hondánál,ahol blokk csere és full szerviz volt.( amugy le a kalappal előttük ,mert minden problémát megoldottak .és nem horror áron ! ) úgyhogy használd nyugodtan.
Az enyémbe 34000 km van akkor nincs egyenlőre aggodalmam
Sajnos nálam megtörtént.belső falán 6-8 cm repedés volt.2005 ös model. és 73 ezer km nél történt...........
Na ilyet még nem hallottam ezresről. 954esnél riogatták ezzel a népet.
Nekem nem repedt.
Sziasztok 2004-2005 cbrekre igaz az hogy reped a henger ?
Szia! Ritkán vagyok itt a fórumon es csak most olvastam a km órás bejegyzésedet. Ha nem jöttetek azóta rá a probléma okára akkor gyanús, hogy mahinálva volt az órád es ekkor szállt el valami benne.
Javított bal oldalidom.30eft.tel:703696737
egy hirdetést találtam,és a szin is eggyezik. de az csak egy balos idom.
Ebay.de-n hirdet egy magyar komplett szettet!
Bontóból. Egyébként sehonnan. A kínai utángyártottak minősége több mint kérdéses. Nincs két egyforma közöttük.
Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban hogy a gyárin kívűl honnét tudnék rendelni jó minőségű,és pontoságú komplett idom szettet sc59 hez? Köszönöm előre is!
Helló az alábbiakat szeretném beszerezni a CBR 1000 RR 04 es évjárathoz :
komplett Pályaidom
powercommander
gyorsváltó
akinek van és megválna tőle az kérem írjon a molnardavid0726@gmail.com - ra
Köszönöm
Sajna igen, bár nem tudom mi számít gyengének. Az biztos, hogy aszfalton ha ráállok se blokkol, meg alig érzem hogy lassulna a motor. Előző motoromon lényegesen erősebb fék volt. Alapból nem igen érdekel, csak nem szeretném ha emiatt műszakin megbukna majd.
Ha bemelegszik is gyengusz ?
Ilyen akkor történhet, ha valami okból a megszokottól sokkal nagyobbat esik a feszültség, vagy túl hosszú ideig kell indítózni . Az önindítóval minden rendben van ??!! A motor rendben indul ?!