Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy szösszenet,de jobban követhető kinek válaszolsz!
Van egy "válasz" jel. Azt használd légyszíves!
Semmi gond!
Egyébkét agyári,átalakítás nélkül nem sokat ér!
Örülj neki hogy nem gyári,talán így jobban teljesít!
De örülök hogy az enyém nem gyári de szerintem az enyémhez hasonlót is csináltak a típusra Amúgy csak én hitem hogy gyári milka1
Na ne már nem hiszem el
Na látod ez a normális válasz köszi amúgy nem vagyok mérges ha valaki leírja a véleményét csak nem mindegy hogy hogyan
Ugye ezt most nem mondod komolyan hogy elhitted bárkinek is hogy ez egy gyári tartó!
Ez egy gyári tartó!
Valoban nem gyári! De bitang erős látszik rajta! Ha a kappa és givi műanyag tartói bírják ... akkor ezzel vontatni is lehet

Nem kell megsértődni, neked megfelel akkor annyi
Hát akkor milyen a gyári milka1 ,nem valami szép de én csak a dobozzal használom nem is lehet látni,viszont nagyon stabil kedves meszi1100xx
Hát ilyent ne csináljatok. Ettől csak jobbat ha lehet, mert ez a hegesztésnek nevezett valami csak taknyolás.
Minden féle keret,bukócső,doboztartó,sztender,stb...
Kersd Petyát.
06202614429
Nagyon ügyes..
Full gyárit csinál,szinterezve,festve,ahogyan kéred.
Ez sose volt gyári tartó,de ez látszik is rajta!
BOLDOG ÚJ ÉVET !!!!!!!
Köszi. Még a markolatot cserélem gyárira, meg kap egy tank pad-et és kész is. Illetve szétnézek a garázsban, hogy minden felkerült-e, amit vettem hozzá
Fehér, fekete, ezüst és szürke színekkel szeretném megoldani a látványt
Nekem ilyen hátsó doboz tatom van srácok ,szerintem gyári,nem lenne nehéz megcsinálni ha van megfelelö ezközök
XXbajker szép a motorod látom milyen plexit akartál nagyon súper nekem drága lett volna
Fólia az csúszik, ez nem, én emiatt tettem fel
Aham értem, köszi!
Hát jah, akkor szerintem nézek inkább fóliát, vagy megyek úgyis a louis-ban, azt nézek ott vmit
Ebay-en vettem, elvileg XX-hez való volt, viszont volt benne egy buzi kör alakú matrica, aminek ki is volt vágva a helye, szóval méretre kellett vágni, hogy ne nézzen ki olyan cigányul. Szóval helyedben keresnék ebayen valami univerzális cuccot és inkább abból faragni, mint drágábban megvenni a típushoz passzolót, ami meg csúnyán néz ki. Egyébként innen vettem:
http://www.ebay.com/itm/Eazi-G...
Azt megtudnád mondani, hogy az tankon lévő kneepad-ot merre szerezted be? Mert szeretnék én is ilyesmit a gépre
Nem most még az sem. Lámpát már beszereltem. Az első lánckerék borítását levettem kitakarítottam. Alkatrészt még nem rendeltem. Meg még nem is akarok. Mert a tavalyi olaj van még benne. Áltában az is bőven elegendő. Azért meg még nem cseréltem olajat hogy 3 hónapot benne álljon az olajteknőben. Felesleges. Fékpofákat a héten ha kinyitnak a boltok berendelem, meg a fékolajat is. Aztán azt lecserélem, meg kicserélem valamikor. Olaj Jen vége Február eleje. Aztán Feb végén úgy is műszaki. Kipufogóhóz addig nem nyúlok hozzá, úgy sem. amúgy nagyjából kész vagyok. Felnicsíkkal játszhatnék de a tavalyi dizájn annak ellenére hogy nagyon tetszett de olyan gyorsan lejött róla hogy nagyot csalódtam benne. Talán majd jövőre megint belekezdek de csak ezért nem veszem ki a kerekeket. Amúgy végül is jól állok. Láncfeszítő parton van még de az szinte szóra sem érdemes dolog. Legalábbis szerelgetés szempontból lényegtelen.
És ötleted se volt?
Relét az cserélni kell, nem lesz jó a gyári a LED-hez
Ez nem csak úgy néz ki, hanem az is. Ebayen vettem, pofátlanul olcsón, amúgy nagyon drága lenne, annyit nem ér
X11-en bírta, pedig annak gyengébb a kialakítása