Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kuplungkosár zaja, sokáig elegy még nem kell félni tőle, mind ilyen, vagy ilyen lesz.
Szia.
Az a vicc, hogy sehol nem írták hogy Promoto lesz a rugó, csak a kép volt Promoto-s, de arra meg az volt írva hogy "a kép illusztráció" De mikor már kicsit kilátszódott a zöld doboza, egyből az jutott eszembe hogy akkor mégis csak az olcsóbbikat kapom...

Megtörtént, írtam nekik hogy ez így nem tetszik nekem, és vegyék vissza....így nemrég postára adtam, Ennyi pénzért több anyagot vártam, nem 2 db 25 centis tollrugót és még elkértek 37eFt-ot érte

Akkor valszeg ebay-ezni fogok egyet, de ott is ki kell faggatnom az eladókat hogy hosszú rúgós legyen, nehogy rövidet küldjenek...

A te With-ednek van valami típusszáma?
Sziasztok!
65.000 km van a vasban, folyamatosan és leírás szerint volt szervizelve az elejétől kezdve. Viszont olyan problémám van, hogy zakatoló hangot ad alapjáraton a kuplung. Van bárkinek ilyen tapasztalata? Ha behúzom a kuplungkart, a zaj teljesen megszűnik.
Ez gyíkfingilingi.. nézd vissza a képem, hogy milyennek kéne lennie!
37000 lett volna ebay-rol postaval a Wirh. Nem gondolom, hogy nagy különbség lehet a két német márka között.
Szernintem küld vissza (megteheted, akkor is ha te nézted be a rendelés) mert ezzel nem lesz jelentős javulás!
Sziasztok! Korábban írtam, hogy a 2000-es évjáratú motorom fordulatszám mérője fel le ugrál. Ma teljesen véletlenül lámpa nélkül közlekedtem és láss csodát megjavult a fordulatszám mérőm. Aztán mikor indexeltem ismét elkezdett fel le ugrálni. Lenne valami ötletetek mi lehet a baj? Injektoros a gép, de nem jelez semmi hibát. Előre is köszönöm.
Pár éve többször írogattam erről, de oszt leszoktam, viszont most újra. Amikor foglalkoztam ilyesmivel egy idő után kerestem egy rugókészítőt akinek minden alkalommal vitem az aktuális régi rugót, elmondtam, hogy ehhez képest mi a vágya a júzernek és olyat gyártott 1-2 nap alatt amilyen kellett, SV-hez pl gyártattam többet is mert ott eléggé jól lehetett tudni a tapasztalat alapján, hogy milyennek kéne lenni és igazából nem panaszkodott senki, elmondta, hogy hol és miképp készülnek a "neves" rugók ( Ő anno a Ferjáncéknak kezdett személyre szabottakat készíteni), elégedettek voltunk vele no és az ára, én adtam a párt 16-18-ért..........ha keresel egy rugóst a környéketeken akkor az negyedáron megcsinálja olyanra amilyenre kéred.
Urak!
Nos úgy döntöttem, hogy Wilbers-t választom, meg is rendeltem a NagyVasnál....(ebay-en is nézegettem de kissé erős ára volt, gondoltam meglesem itthon , hogy hol olcsóbb) miután leadtam a rendelést akkor láttam hogy valszeg a Wilbers által forgalmazott Promoto rugókat adják
Ma meg is jött, bontom ki, az ütő megállt majdnem....erre látok két kis 25cm-es rugót heverni a csomagban..mondom mi a szösz ez

Ez szerintetek hogy van? Progresszív elvileg de olyan mint egy sima rugó, csak rövidebb Ezt a meglévő rugóra kell felül rátenni? (sztem az lesz hogy visszaküldöm)

Nézegettem neten képeket progresszív rugókról, de többségben ilyen rövideket mutatnak a képek, teljes hosszúságú rugót Wirth márkában találtam csak...
Fotókat tudnál mellékelni??
Ma megnézem őket köszi
Van benne érzékelő, megnéztem :)
olcsót keresel? 550-ér 97-es gyártás? Qrva jó gumik, asszem pr3-as, príma lánc, friss műszaki. Az előző gazda nyúlra vadászott vele, de rendbe rakta, pöpecül néz ki. asszem 60ezer km
Pécsen van kettö öregebb xx jó árbam Messi1100xx a használtauto.hu
olyan keveset ül más tipuson,hogy nincs ideje megszeretni..
Csakvisszaülnél a nyergébe?
Ha van valakinek eladó gyári állapotban lévő xx ne tartsa magában az információt és keressen. Köszi előre is.
Köszönöm!
Ez legyen a legnagyobb problémád vele
Kicsit irigykedem. Nekem is meg volt már a 100.000 Km de csak 60.000-et mutat. Én tudom hogy jubilált de az óra nem bizonyítja mert a lelkiismeretes kereskedő rükvercben ment a malaccal 40.000 Km-t
Grat!
Nálunk meg két hete lett meg az 50.000 az X11-ben. Félre is álltam a Bajcsyn egy fotó erejéig:
Üdv!
1100 xx tank eladó!
Karbis!
20/223-1420
A CDI gyári száma is egyezik 1999-ben és 2000-ben, 2001-től más. 99-esben biztos nincs, pedig injektoros, olyanom volt.
2000-ben nem volt, 2001-től hozza a part list is. De majd kiderül, ha megnézi.
Azt írja injektoros! akkor meg van benne érzékelő.
Köszönöm, megnézem!