Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

természetesen törésmentes :)
Eladom X11 motoromat, kifogástalan újszerű állapotban. Utolsó szériás, 2002, CB1100SF1, fekete blokkos. 48e km, friss 48e-s nagyszerviz elvégezve Mihály Ferinél mfmotors.hu (94e Ft volt, új kuplungkábellel, új iridiumos gyertyák, hűtőfolyadék csere, szelephézag ell. stb) ellenőrizhető. Bukócső, doboztartó, 3 újszerű nagy givi doboz, 2 gyári kulcs, pageres sentinel 1100 riasztó, gps mount, usb csatlakozás, plexi. 3 hónapos Pilot Road 4 gumik, 1 éves ZVM-X gold lánc, új fékbetétek, hibátlan gyári tárcsák. A motor 100%-ban költségmentes. Eladás oka: megtaláltam az utódját. Nem kótyavetyélem el... ár: 1.180.000.- Akit érdekel, küldök képet, Budapesten megnézhető.
Szia!

Összekötőm van! :) 2db
Eladó 2db Dunlop Qualifier II 190/55/17 új 2016-os gyártású hátsó gumi. Érdeklődni barátomnál, itt lehet: http://fektigumi.hu/kapcsolat
Ha rám hivatkoztok (Horváth Csaba) 32.000, ha nem, akkor 35.000 az ára. Másutt 39.000. Csak segíteni szeretnék neki, meg gondolom egy tank benzin ára mindenkinek jól jönne.
Eladó RC elektromos autó! Sok alkatrésszel. Pót akkuk,autós gyors töltő,kerekek,stb. Talán ha kétszer volt használva. Az akkuk lehet már nem jók! :( ÁRA: 15.000FT Tel: 06-30-9446636
Eladok az alábbi dolgaim: Marmonkannák,műanyag kannák, 20-literesek áruk 2.000Ft/db. Az ettől eltérő méretűeket ajándékba adom. Gázolaj tárolására használtam őket. Köszörűgép 10.000Ft Magasnyomású mosó 10.000FT Légkompresszor 15.000FT Gépi satu 5.000FT
Tel: 06-30.9446636
2001-től 19010-MAT-E21 a gyári száma
A karbisé 19010-MAT-003
1999-2000-ben 19010-MAT-E01
2002-től egyeznek! :)
Vagyok,élek! Csak kicsit sűrű a programom mostanság!
De mégy két-három hét és okés lesz!
Köszönöm hogy érdeklődtél! Jól esik.
Aztán Milka apánk merre vagy?
mfmotors.hu Mihály Ferenc
Szia! mkbikes.hu
A japán gépekhez nagyon jól értenek, csak hozzájuk viszem...
Bp 17. Ker.
Fiúk, a hűtőradiátor évjáratok hogy vannak? 2003-hoz keresnék radiátort, milyen évjárat jó még ehhez?
Voltam baján, az a radi kicsit megviselt, a ricsibontóban meg régebbi típushoz van.

esetleg tudtok valahol?
Sziasztok!

Tud valaki Budapesten, vagy közvetlen környékén egy precíz, pontos, megbízható, az XX-hez értő motorszerelőt???????
Előre is köszönöm a segítséget!
tegnap délelőtt kibe futottam bele az M7-esen ? Csak mert ritka események egyike ha egy másik malacot látok egy azon irányba velem. Még bőven délelőtt volt valahol a Kenesei lejáró és Fehérvár között kb félúton. Fekete X11-es utassal + egy másik motor.
Ilyen szuper motorral hát persze
Hahó!!! Mindenki túrázni ment?
Szia! Írtam e-mailt!
Szia! Nekem van, adatlapomon van kép a motorról, rajta a dobok. Raptor. Ha esetleg megtetszik szólj.
Hali mindenki.....Szép estét,,és széles utat....
Sziasztok!
XX-hez kersesek sportdobokat összekötőkkel együtt. Valaki nem tud esetleg eladót?
köszi a segitséget
Tegnapelőtt voltam Ricsi bontóban lámpáért,és van neki jelenleg mindene xx-hez
Vagy egy másik megoldás:
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Szia!
Olvass vissza az előző oldalra...
Ricsi bontóban volt még 2db.
Üdv.