Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg még mi nem?
Lófasz nem kéne már?
Kék XX volt. Kár, gondoltam, hátha. Vidáman integettünk azért egymásnak
ma mentem egy vfr 1200f-el... nekem kell egy olyan is

Csütörtöktől Szlovénia-Olaszország -Ausztria
jó hogy nem a fogarasra mentek,ott most havazott :)
jo utat!
De jó Neked..Én is mennék, csak egyenlőre nincs kivel vagy kikkel, egyedül meg nehezen szánom rá magam.....
Nem. Határozottan nem. Kis autót babráltam,meg a kedvesem krossz mociját egész nap.
Milka, láthattalak ma utassal Rétságon? 10-10:30 körül?
Semennyire!
Valamivel gyorsabban kopik,mint egy "átlag" betét,de a tárcsát nem eszi az biztos.
A gyári megadott cseppszám kb, felét állítsd be!
Itt két részben írtam cikket a dologról. Olvasgasd el,szerintem kapsz választ a kérdésedre.
https://hegylakok.hu/2016/09/s...
https://hegylakok.hu/2016/09/o...
Hát akkor holnap reggel indulás a Grobglockner, és az Olasz Alpok.
Làncolajzóval az életartam 80e km is lehet...
Egy kis lánc téma: most (40e km!) cserélem le a gyárit RK lánc és lánckerekekre, hihetetlen számomra, de a gyári lánckerekek nem igényelték volna még a cserét. A láncnak azért már érett, de tudom, hogy sokan hagyták volna még bőven... Az utolsó néhány 1000km-en kívül csak fújtam a láncot, már olajzom scottoilerrel, de sehogyse találom el a beállítást, tiszta olaj minden
Köszi megnyugtattatok, akkor berakom őket
Nem eszi a tárcsát és jól harap...
Nekem az volt az xx ben . Ferinek az x11 ben is. Nem tapasztaltunk ilyet.
Valahol azt hallottam, hogy a piros Brembo SA szinteres fékbetét eszi az első tárcsákat. Mennyire igaz ez, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Te, amelyiket akarod
Motort vagy a dobozt ?
Miután használaton kívül van, viheted Szlovéniába mar hazajar
Jövő hét végèn Szlovénia. De utàna hozzuk össze vmikor
De szólhattál volna hamarabb is, vasárnap pesten keresztül motoroztam :)
Én most raktam fel a v35 tartóját, mindenhol azt az infot adták a 2012 utániakra nem jo, szerencsére a shoxnál rá tudtam próbálni. Jó rá, minimálisat kellet alakitani de az akár gyártási pontatlanság is lehet mert mm-ekről volt szó. Viszont hátra nem tudom mit kellene alkotni ami jól is néz ki. Akár össze is futhatunk, egyeztetni kell időt, mert most hétvégén lakodáré, de utána akár......