Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én voltam anno.
Ok csak azt hittem kopp ugyan olyan kerék van a 11-esben mint az XX-ben. Soha nem néztem ennek utána. De érdekes. Majd ha lesz pici időm utána olvasok. Mert ez most érdekel.
Mas csapagy, mas elofeszites kell, hogy jo legyen az illesztese.
Azért ez tényleg fura. 25 nm különbség már nem elhanyagolható. De valyon mi lehet az oka?
xx 93Nm (érdekes az x11 118Nm)
A hátsó kereket mekkora nyomatékkal kell meghúzni?
Még nem!
Köszi.
Most rakok bele Wilbers rugókat. Akkor is ennyi kell?
Keress másik mestert
Rendes gumis centrírozza... a gyári új motoron is centirozva van a hátsó kerék, pedig a gyártók semmit nem fizetnek feleslegesen. Nekem minden gumis centirozta természetesen
fiúk, a hátsó kereket kell centírozni? Most cseréltettem le a hátsó gumit, azt mondta a mester, a hátsót nem szokták centírozni, csak az elsőt.
Van erről egy angol videó is. Valaki feltette amikor ez már téma volt.
ha csak az a kérdés mennyit vegyél, 1l-t. ha az a kérdés mennyi kell bele, az még a gépkönyv szerint is csak kb, mert ha teljesen szét van szedve és szárazra pucolva, feltöltöd, bepumpálod az olajat, akkor kb annyi, de a villaszár tetejétől mm-ben van megadva az olajszint teteje, tehát nem a ccm a biztos, hanem a mm
Csináltál már ilyet?
Szia Machine, amennyiben gyári rugók vannak benne : 483 cm3 / 142 mm egy teleszkópba, a 10W-ból villaolajból.
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Első teleszkóp olajcserét akarok csinálni a hétvégén. Mennyi olaj kell egy oldalra?
Köszi srácok! :)
Írtam Zéé én is!
Írtam privátban.
Súgót hívd fel Baján. Ott volt bontva egy 11-és. Jó rég az igaz de nagy kereslet azért nincs rájuk így lehet meg van még.
Bocs. A csapágyakra írtad, hogy van gyári?
Én még senkit se tiltottam!
Ki van írva minden! Lapozz vissza,vagy kereső!
Akkor én lettem típtva
Sziasztok!

Van valakinek bontott középállványa X11-hez?
Vagy tudtok valakit, aki bontott mostanában X11-et? Egyet hirdetést találtam a neten ami mostani, de ott nincsen :(