Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is ma néztem meg! három óra körül!
Nem az enyém, én csak ma megnéztem.
Húdeszééép
Ha valakit érdekel mindent elmondok róla.
Ja és a forgalmiban 2008 igaz tudjuk ,hogy akkor már nem gyártották de a forgalmiban az van.
Gyári dobozok emelt kormány stb 1.47mill
Képes motoron van fent alig vettem észre.
melyik volt az?
Igen könnyen járnak. De sajnos van 1 rossz hirem magamnak. Ma elmentem megnéztem 1 xx. A motor teljesen rendben volt csak az én lábam nem. Már annyira sem hajlik a jobb lábam mint 1 éve, igy kényelmetlen volt lábamnak. Öreg lettem az xx-hez. Ez van le kell mondanom róla. Pedig nagyon akartam, hogy xx menjek a talira. Még az FJR-t is eladtam de hiába nem tudok már xx menni.
csuszkák könnyen járnak?? Szilikonzsirral vagy rézpasztával halványan kezeltem,nekem soha nem volt ilyen gondom
Srácok!
Volt már olyan köztetek aki hűtő ventilátort cserélt ?
Ha igen miért? Mi volt az ok?
Sajna nem. A legkisebb nyomásra mindegyik dugattyú megindul.
Az egyik szélső dugattyú szorul.
Tipikus eset!
nekem x11 szintén, enyhén igaz, igazából a betét élete végén lehetett látni....
Szia Ne aggódj ezelőtti fékbetét cserénél nekem is a bal oldali külső ugyanígy féloldalas volt,enyhe fékezéseknél mindig az az oldali abból is az egyik dugó jön ki először. Tavaly ránéztem mizu van a fékbetétekkel de ezek nincsenek féloldalasan kopva.Gyári fékbetétekről beszélünk mindkét esetben.
Sajnos nem, ezen túl esett amit irtál.
Én is így jártam, a bal oldali külső, ha jól emlékszem. A féknyereg minden évben tisztítva, dugattyúk könnyen járnak, fékolaj csere is volt már
Szia! Olyan plexit használok én is, mint Milka. Hasonló jó tapasztalataim vannak, nagyon szeretem. Ebben nem fogsz csalódni.
Az egyik dugattyú nehezebben jár szerintem. Lehet hogy a fékfolyadékot le kellene cserélni, a dugattyúkat megtisztogatni. Persze nem biztos...
Sziasztok. kérdésem lenne felétek. Mi az oka, hogy az első fékbetét csak 1 db ferdén kopik??
segítsetek légyszi. Nem vagyok műszaki beállítottságú.
"pisteam" által árult bontott 2000-es xx hűtővíz radiátor jó a 2003-as (forgalomba helyezésű) motoromra? Az ebayon nézem néha hogy árulják, általában olyasmiként hirdetik hogy 1999-2005 , 1997-2003-ig , vagy külön évekre 02 , na most ez elbizonytalanít , melyik is kellene
Injektorosé biztos felmegy. Szerintem a karbisé is.
Köszönöm akkor a segítséget!:)
ugyan ilyen van nekem...
Én ezt a fajtát néztem ki! Hu, ezek nagyon jól hangzanak!:) Nem rezonál be nagyobb sebességnél sem?