Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt mostanában fék folyadék csere? A nem túl egyszerű légterelenites elrontasa is okoz gondot...
azután ott van a dual CBS segéd munkahengere is...
Meg kellene nézni melyik kor a hibás, de sztem tippre a hátsó feknyereg szar...
Féknyereg szét, gumi tömítések csere, pucolas, összerakás
Pl https://motoralkatresz.eu/termekek/Tourmax/BCR_115_hatso_feknyereg_felujito_javito/
Új folyadék, legtelenites.....
X11-ről van szó!
Az is egy megoldás. Meg kéne nézni melyik fékkör nem enged vissza, dugyattyúk mennyire mozognak, gumikaramantyúk, dugulás esetleg, ami ha ABS-s akkor még ott is előfordulhat.
Vidd szakszervizbe!
Üdv mindenkinek! Tegnap motorozás közben beállt a hátsó fékem csak úgy minden előzmény nélkül. Csak úgy tudtam tovább menni, hogy megnyitottam a hátsó féknyergen a légtelenítő csavart. Ezer fokos volt a féknyereg, forrt a fékolaj benne. Vajon mi okozhatta ezt a hibát?
Sziasztok! Eladó a motorom. ...ha valakit érdelek...
Még láthatod, várlak.
A héten kétszer is megyek Pécsre, reszkess Meszi :DDD
Bár már lehet lekéstem ;)
Mar így is rekord ideig volt nálad
Igen, igen mert már kerülget 1 gép, és kitudja mi lesz a cb-vel
Norbi igyekezz! Lehet csak óráid vannak erre a tesztvezetésre!
Mert ugye meszinél sose tudni!
Nézd Norbi ami nekem jó az lehet, hogy neked rossz. Igy marad a próba részedről.
Lehet az lenne a legjobb
Viszont addig is míg odajutok, a Te teljesen szubjektív érzéseidet megoszthatnád

Az eddigi írásaidból nekem az jön le, hogy kényelmesebb a CB, de használhatóságra kb. hasonló. Ami nekem kicsit fura, mert két teljesen más konstrukcióról beszélünk, így azt gondoltam, hogy a Hondának volt vmi oka, hogy egy teljesen más nem az XX-ből kiinduló típust fejlesztett
Hát akkor nincs más hátra ki kell próbálnod egy CB1300 és majd Te eldöntöd melyik a jobb neked.
Ez elég marketing szagú lett :)

Egyszerűbben megfogalmazva, futóműve lágyabb/feszesebb/nem érezni különbséget az XXhez képest?
Dönteni könnyebb/nehezebb vele/nem érezni különbséget az XXhez képest?
Féke erősebb/gyengébb/nem érezni különbséget az XXhez képest?
Szélvédelme jobb/rosszabb/nem érezni különbséget az XXhez képest?
Elöl, hátul minden irányban állitható Showa futóművel rendelkezik. Ami szerintem tökéletesen végzi a munkáját. És ehhez még párosulnak a jó fékek ABS- sel. Meglepően könnyen terelhető a kanyarokban (persze most még hideg minden de érezhető a jó tulajdonsága). Szerintem ez egy igen jó tulajdonsággal rendelkező gép. Nem véletlen, hogy ilyen magas az ára. 2005-2008 ig 1.5-2mill. És semmiben sem különbözik 2005-2010 azt hiszem. de 2008 -ig biztos nem.
A végsebesség engem se izgat, és azt is gondoltam, hogy kényelmesebb, ránézésre is minimum 10 cm-el magasabban van a kormánya
Igazából a motorok karakterkülönbségre lennék kíváncsi, meg a futómű hangolásokra.

"Papíron", számok szintjén elég hasonlóak, de azért gondolom a vezetés során, azért mélyebbek az eltérések
Szia Norbi. Erre a kérdésedre nekem nagyon nehéz lenne válaszolni mivel én imádom az xx. De elmúltam 60 éves és azért lett a váltás mert egy kényelmesebb motort szerettem volna amiben azért legyen erő, nyomaték, kényelem. ez megtalálható a CB1300-nál. Szinte azonos a nyomaték a két motornak de nem megy 300 de azt hiszem engem ez már nem nagyon izgat. Aki ismer az tudja azért szeretek haladni én is. Motoros barátaimnak is mind nagy gépük van Kawa 1400, busa1, Bmw 1300 GT, stb de nem igazán maradok le. Meg a lényeg, hogy nagyon tetszik a motor, és nagyon jó vele menni.
Szia Meszi,

Az eddig tapasztalataid alapján miben más, jobb/rosszabb a CB , mint az XX?
Már három hete.
No no! Csak nem beteg vagy? Orvos látott?
Hisz ez a mocc már több mint egy hete meg van!
Nem mondod, hogy még megvan...
Nagyon jó gép
Lehet, hogy Ő az igazi?? 1000km után nagyon bejön. De nálam semmi sem biztos.
XX TALI IDÉN IS! :)
Tavalyi nagy sikerre való tekintettel (a rossz idő ellenére is),úgy gondoltam idén is megrendezzük az XX-talit!
Helyszín szintén a Balaton lenne ahol tavaly is volt. Zamárdi Orgona utca szabad strand.
https://www.google.hu/…/@46.8946561,17.99…/data=!4m2!4m1!3e0
Találka 09.00 de én már 08.00 kor ott leszek,legalább is úgy tervezem. :)
.Eseménybe is kitettem, kérem ott jelezzétek a részvételeteket,akkor látható a résztvevők létszáma.