Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni. Irányjelző kapcsoló tönkre ment, a relé működik ill. Kicseréltem
Azt hiszem a komplett kapcsolót ki kell cserélnem. Szóval valaki Nem tud egy működő képes kapcsolót?
Természetesen! Atix. 06706321829- De kitartóan hívogasd,egyszer majd felveszi.
Szia tudnál segiteni a hétvégén kifogyott alólam az aszfalt jobbos tükröm és a jobb oldalburkolatom is odalett tudsz bontót ahol 2002-es xx hez tudnék alkatrészt vásárolni.
Igen tőle vettem. Már a sokadik motort. Korrekt ár és jó minőség. FJR már volt vagy 3-4. Jó motor.
Viktórtól veted Pécsen sok szerencsét hozzá szép és jó motorokat hoz be ,a következö motorom ez vagy egy FJR 1300 lesz
Motor megvan. Most már csak az eső, és a munka ne legyen. Meglátogatlak benneteket, egy kis időre.
Akit esetleg érdekel az XX-tali!
Aki csatlakozni szeretne 13.-án találka 7.00 M0 OMV kút Annahegy. Indulás 7.30.
Sziasztok!
A Google foto kidobta a tavalyi találkozó képeit. Sajna idén nem tudtam menni két okbók se. Meló és új gazdája lett a vasnak. Pár dolog nem kellett az új gazdájának amit árruba szeretnék bocsájtani.
- középső doboz tartó konzol az M3 as platni nélkül
- delkevic dobok összekötővel (xx bajkertől vettem tavaly előtt)
- szép állapotú 2006 ös domkor matricás szürke jobb es bal oldali gyári idomok (a jobbost hegszteni kellett alul)
Megtekinthető Kiskunhalason előre egyeztetett időpontban.
Jó szórakozás a talin!
Pár képet majd tegyétek fel.
Üdv.: Csima
Már meg se kérdem akkor miért adtad el?
Megjósolom Neked, hogy még nagyon soxor hiányozni fog !
Honda cb1300S volt amit most elvittek tőlem. Az egyik legjobb gépem, ha nem a legjobb volt.
Mr megoldódott! Egyébként meg csak újba gondolkodtam.
Már megint!?
Te tényleg nem vagy igaz!
Pedig azt írtad nem oly rég,hogy a mostani (már nem emlékszem rá épp mi volt) nagyon bejön.
nem tudod kiegyenesíteni azokat a lemezeket? Nagyon vékonyak. Egy fa palacsintafordítóval megoldható!
Készültem tavaly is de a meló közbe szólt mint ahogy idén is várható. De remélem nem. De köszönöm az invitálást és ha tudok feltétlenül ott szeretnék lenni. Igaz ahhoz kell valamilyen két kerekű járgányt vennem mert most épp nincs semmi.
Tavaly is írtam,most is megteszem! te tiszteletbeli tag vagy,mivel egyedül több XX-ed volt,mint nekünk mindannyiunknak együtt véve. No meg addigra simán veszel egyett,esetleg kettőt,... hármat? Tehát a válaszom:természetesen! Bár tavaly se jöttél!
Tessék mondani csak XX-ek mehetnek a találkozóra??
Akkor majd óvatosan ülj motorra, ha ennyire nem látsz
Milka válaszolt, hogy természetesen
szia,engem is érdekelne a julius 13-ra tervezett találkozó,de nem látok semmi választ
Üdv! Nekem van egy javított, festett. Generátort cseréltem, és azzal együtt vettem egy új fedelet is.Ha érdekel megbeszélhetjük.
Sziasztok!
A minap vásároltam egy sport kamerát.
Érdekelne a véleményetek, hova helyezzem! Sisakra, vagy a motoron hová? Ha van tapasztalatotok, megköszönöm ha megosztjátok velem!
Természetesen!
Sziasztok!

A július 13-ra. és a július 27-re meghírdetett XX, illetve Honda találkozó Zamárdiba (Orgona utcai szabad strad) még aktuális? vagyis megrendezésre kerül?