Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
XX-re keresek generátor fedelet. Egyik bontóban sincs, már az összeset felhívtam.
Köszönöm!
De! Hibátlan! De még is csak egy 16-éves hűtő.
Inkább lecserélem egy újra.
De már találtam,köszi.
Nem lett jó a tisztítás után?
Ha valakit tud új vízhűtőt XX-re,ne tartsa magába! Csak új érdekel,mivel a használtaknak szintén el van hajolva a lamella általában.
Szevasztok! Nincsen valakinek eladó komplett, fekete tükörpár és középsztender XXre?
Sziasztok!
Ha vki ilyet keresne:
https://www.ebay-kleinanzeigen...
Köszönöm szépen!
Ja bocs jobb, a jobb felső sarokban van a magyar nyelvre átállítás. A matrica formája, kinézete teljesen megegyező a gyárival.
Szia,
Itt ki tudod választani a matrica színét stb.. Anno én is rendeltem, tökéletes, minőségi, stb. egy lehetőség.
https://onlinedekor.hu/motor-m...
Sziasztok Srácok!
Erre a matricára lenne szükségem, Plusz az ezüst szÍnű CBR feliratra is ( mondjuk az is matrica).
Ha van valami tippetek, legyetek kedvesetek osszátok meg velem!
Nincs mit! :)
Köszönöm, Milka1
06-70-6321829 Kiss Attila
Szólj, ha mégsem találsz: anno lecseréltem az enyémet "lámpakapcsolós" kivitelre, az meg ment a polcra ('05-ös XX)
Kösz Milka1,
Van esetleg elérhetőséged hozzá, mert sajna nem találtam.
Keresd Atixot! Szerintem pár darab biztos van neki! :)
Szia.
www.sugomotor.hu -t próbáltad már?
Talán ott van
A sarki pék azt mondta, hogy nem elektronnal hanem liszttel dolgozik! Gondoltam rossz helyen keresgélek!
Motorosboltban próbáltad?
Sziasztok!
Tud valaki estleg bontott 2005-ös XX-hez indító kapcsolót (tehát nem a lámpakapcsolós kivitel). Ricsi bontóban nincs.
Sűrgős lenne!
Előre is köszönöm a segítséget.
A FÉK NEM JÁTÉK, gondold el, ha jobbra kanyarodva miatta, alácsúszol a szembejövő teherautónak !
Ezer meg egy oka lehet! :(
Látni kéne!
Átnézet = átnézek
Kösz a hozzászólásokat! Azt hiszem átnézet mindent, az lesz a legjobb.
Üdv! Nekem fékolajcsere után volt ez a jelenség. Ha ráléptem a hátsófékre, felkeményedett a pedál, és csak a munkahenger egyik ( hogy melyik arra nem emlékszem) lazítására oldott fel. Munkahenger tökéletes állapotú volt. Légtelenítették minden irányban, semmi javulás nem történt. Találtam egy másik hozzáértő szerelőt, aki már telefonban elmondta hogy valószínüleg a bal első teleszkópon levő segédmunkahenger vagy mi a gond. Elég ha valami levált szennyeződés belekerül.Kicserélte. Tökéletes azóta is.