Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a képen látható doboz,2 db gyári kulcsával- Honda CBR 125 gyári felfogató konzoljával.A motorral csúszás történt így a doboz bal oldala karcos lett-de törve,repedve nincs-tökéletesen működik.A tartó konzolt is egyengetni kell kicsit.06705993855
Köszi!
mink kettőötvenet szoktunk 15w-s olajból.
Sziasztok!
Teleszkóp olaj csere előtt állok, és sehol nem találok információt a betöltendő friss olaj mennyiségéről. Esetleg tud valaki segíteni?
Sziasztok!Eladó lett szeretett kis motorom.Hátha valakit érdekel.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r_jc50-11886669
Sziasztok! 2004-es cbr 125 r-hez keresek hűtőt meg első kereket. Van véletlen valakinek?
Bocsi, nem egyszerű, eléggé el van ásva. A garázsban most az építkezés miatt egy tűt nem lehet leejteni.
Elvileg tudom hogy kell lennie, a napokban talán eljutok odáig...
Köszönöm, jó lenne. :)
El tudom képzelni, hogy van. Megnézem.
Sziasztok! CBR 125 R (2005) jobb első lábtartót keresek konzollal együtt.
+36204822625
Szia! Bocs hogy csak így pofátlankodom. De kaphatnék én is egy lehetőséget a pdf formátumra? szabo973@freemail.hu Ha lehetséges akkor előre is köszönöm.
Probléma megoldva: kínai benzincsap azonos menettel/16x1.5/ hollandival egy az egyben fölszerelhető.
https://jaszmotor.hu/product/d...
https://www.lingshondaparts.co...

Ez egy normális cég, tehát ennyi az ára.
Nekem van otthon tankkal együtt, ha esetleg érdekel.
Sziasztok!
A vákuumos benzincsapot cserélt-e már valaki,ha igen akkor mennyibe kerül?Ugyanis 11,5 év után kilukadt a membrán.Nem igazán találok árakat az újra.Okosba valamelyik kínai jó-e bele?Abból van választék is meg árat is közölnek.
Szasz
Nem teljesen értem,hogy ha van egy eladó portékád miért nem írod ki,hogy mennyi az ára?
Sziasztok!
Érdekelne valakit egy kis cbr 125? Volt egy balesetem vele, a fejidom és a lámba az össze tört, az első kerékbe van 1 8as, meg a 2 oldalsó idom törött, de még így is haza hozott! Nem akarok rá költeni működik csak gyenge az aksija, alkatrésznek vagy felújításra esetleg ha érdekel valakit, jövő szeptemberig műszakis, 2004es kiadású. Árat megbeszéljük.
bandei91@gmail.com
Kis CBR a nagyvárosban: illik a római utcaképbe a motor. A forgalomban is tisztességesen megállta a helyét. Két személlyel!
Mielőtt valaki irígykedni kezdene, elmondom, hogy ez nem volt egy drága nyaralás. Időben foglalva a kempingben a bungalló kb. 2700 forintra jött ki. Pedig volt minden: víz, áram, hűtő, grill, sőt még medence is :)
Sokat agyaltam, hogy a nagy vagy a kis motorommal menjek, és nem bántam meg, hogy a kicsi mellett döntöttem!
Hajrá, mindenkinek kalandra fel! Ezek a kis gépek igazából erre születtek
Sziasztok! Honda CBR 125 r milyen fényszóró foglalat van illetve milyen fehérebb fényű izzót ajánlotok?
Sziasztok! Honda CBR 125 r 2006-os milyen fényszóró foglalat van benne illetve milyen fehérebb fényű izzót ajánlotok?
Megoldodott egy gyertyacserevel! :) koszi mindenki
Szia,adj egy mail címet és elküldöm ami nekem van.
sziasztok! Boldog cbr 125r (jc34) tulaj lettem! Érdeklődnék, hogy nincs-e vkinek pdf vagy akármilyen formátumban service and repair manual? Előre is köszi!
Ez csak azért van rajta, hogy ne vegyél rövidebbet, mert az gáz.
Többől lehet kevesebbet csinálni... fordítva már necces
Hát minek lógjon,ha nem muszáj? :D (amúgy nem tudtam,hogy ez nem kőbe vésett az egyes típusoknál)
És a 136 nem nagyobb, mint a 124???