Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak kíváncsiságból
Gond nélkül feltudtad rakni? Kábelezéssel volt valami gond vagy ilyesmi?
Egyébként 2012, de mi a jelentősége?
Jaaa látom már, 2011 utáni
És mind a kettőt felraktad? Működik rendesen a konzol? Lehet én is beillesztek egyet
Milyen évjáratú a géped?
Tudnál képet küldeni arról az utángyártott kapcsolóról? Tudom hogy nem az az eladó csak kíváncsi vagyok rá
A gyári nekem hibátlanul teszi a dolgát, de nem szeretem.
Ezért vettem egy utángyártottat, ami úgy működik amit megszoktam. Billenős fényváltás, fénykürt stb.
Ha beépítem, párezeré' vihető a gyári - ha valakinek kell. Kidobni sajnálom, nekem meg csak kacat.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy ismeri e valaki a gyári első és hátsó teleszkóp paramétereit (rugómerevség, csillapítás). Egy matematikai modell felállításához kellene, de sehol nem találok ilyen adatokat.
Köszi a segítséget.
hali. az új kapocsoló alatt mit értesz egy teljesen más kinézetű működésű utángyártott vagy egy új gyárit?
Sziasztok! 2007 es cbr 125 jobb alsó idom fekete színben, gyári állapotban egyszer sem volt feltéve a mocira (mire megvettem, a mocit sikerült eladni). Érdeklődni a berencsi26@gmail.com cimen lehet!
Robertoboy, nekem ugyanez a problémám az én kapcsolómmal :D jó érzés menet közbe szenvedni vele
Sikerült orvosolni? WD 40 re nekem azt mondják hogy kiszárítja, bár nem tudom ott mit tudna kiszárítani
Sziasztok! Van egy hibátlan gyári kipufogóm és egy motoremelő állványom eladó CBR125R-hez. Érdekel valakit?

Jelenleg vidéken van (Marcaliban) de komoly érdeklődés esetén most vasárnap fel tudom hozni Budapestre (de nem szeretném sokáig a lakásban tárolni)

06303580838 számon elérhető vagyok (privát üzenetet itt az oldalon ritkábban olvasók)
Hali! Lehet kapni normális kipuf. rendszert 2005-ös CBR 125-re 50.000Ft alatt ?
Sziasztok! esetleg van valakinek karburátor-tömítéskészlete W6-hoz? Ha igen mennyiért válna meg tőle?
Nem szívlelem ezt a stílusú kapcsolót, ezért vettem magamnak egy újat. Ha kicserélem érdekel a hibátlan bontott?
igen, csomószor szétszedtem kipucoltam, összeraktam, semmi. Mostmár rááll a kezem hogyan kell vele bánni, és működik.. :D
Szia. Igen
Szia, még aktuális?
Futármotor, igen, de a közérthetőség kedvéért azért tegyük hozzá: azért a 9-10 lovas léghűtésesektől (nekem az a valódi futármotor) jobban is megy egy fokkal.
Felcicomázott futár motor,kb 4t csúzli (mz) nagyjából úgy is megy csak a kidolgozása sokkal jobb.
Viszont az egyszerűségéből fakadóan nagyon tartós,van nekem egy 55 ezerrel,minden gyári értéken.
Höhöhö.
Egy 125-ös négyüteműről beszélünk, ami nem kifejezetten versenytechnika. Inkább az indiai kultúrához van méretezve.
Jómotor.
A (JC50 legalábbis) kényelmes, két felnőttel is elbodogul, 90+ -at kényelmesen nyomja, de csodákat azért ne várjunk. Cserébe könnyű, kezes, tartós, olcsón üzemeltethető és nekem pl. befér a kocsiba a hátsó ülések helyére.
sziasztok! milyen véleményket tudtok elmondani a cbr125ről? milyen nyomaték, sebesség, kényelmi tapasztalatatok van ? válaszokat köszönöm előre is!
Fújd be WD40-el!
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy valaki találkozott már olyannal, hogy a távolságit ráadta és úgy maradt a kapcsoló? Nem tudom visszakapcsolni tompítottra.
Szia. Ha még érdekel van hûtô meg kerék.