Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5000?
Srácok olyan kérdésem lenne,hogy tudtok valakit aki lapkázna meg szinkronizálna? Persze aki megbízható és nem lehúzó?
Bocsi,hogy eltűntem,de meló volt meg karácsonyi blabla..... Az enyém repedezett is. nem tudom mennyiért lehet hozzá jutni.
Ok semmi gond :-D
Bocsi, teljesen kiment a fejemből! Holnap megpróbállak felhívni.
Rendben
6 után megcsörgetlek!
persze,picit karcos de polírozható szerintem,mondj egy árat és viheted.
D3viance hívj fel cbr ügyben 30 433 4807
És eladó?
Nekem van gyári átlátszó.
Sziasztok.
FIII-hoz keresnék plexit.
Ezekre nagyjából számítok, volt karbis motorom (600 SRAD) amin keresztül megismertem ezt a szopórollert is. .
A pályaalkalmassággal lesznek gondok.
Nézz rá az első teleszkópok crom száraira,ha sokat álltak rozsdásak lesznek,ugyanez érvényes a fék dugattyúkra,a hátsó gátló nálam már semmit sem ér,az 97-es F3-as.Fel kell újíttatnom,a karbiban ha hozzányúlsz szétomlik ikyen időssen az összes O gyűrű,néztem a gyári készleteket,csak úgy röpködtek a 20-30 eurósok.Az utángyártott elemei a karbinak a szar és a halál fos közt állnak.
Az AC pumpa vezérlő reléje nekm kakukk,másnak lehet jobban birta,de az elektromos része a pumpának be szokta adni a kulcsot,van olcsó kínai,olyan is,vagy csak az elektromos rész felújítója talán egy 20-asé.
És 160-as vágott slicc sem terem minden fán.
Nekem pont az lenne a lényeg hogy nem kell papír, nem akarok fizetni biztosítást meg ezeket a dolgokat egy olyan motorra amit csak nyáron és azt is hétvégente használnám. :
Sokba fog kerülni.Már a gatyába rázás.
Egyeske képről jó de majdnem 30 éves és az ülése mért áll ilyen szarul?
Ketteske is elég köszvény pláne hogy ropogtatták az idomait.és az nem olcsó.Ha van hozzá miért nem azokkal fényképezte?Picit nekem félreáll a farokidom de lehet csak csal a kép.
Hármaska meg nulla papír,és átfényezve.

Hát őőőőőőő................jó buli lesz feltámasztani ilyen félhullákat.
Nekem sikerült,még a fék-futómű van téli melónak.Reményeim szerint a 16-os brembo radiális segít némileg a szánalmas első lassítón.
Ezek a kiszemeltek:
http://www.kepesmotor.hu/honda...

http://www.kepesmotor.hu/honda...

http://www.kepesmotor.hu/honda...

Kb ennyit is szánok rájuk plusz ugye a gatyába rázás.
Mennyi az az olcso?
Amugy kispalyas oromszerzesre jo dolog,a fekkel kene valamit csinalni mert eleg hulla gumit palyasat nem lesz egyszeru hasznaltban szerezni.
F2 nem tom de f3 nak allithato a futomuve.
Kerdes mit talalsz es mennyibe faj majd gatyaba razni.
Köszönöm!
Én voltam párszor pályán, jó gumi jól beállított futómű, cbr f2 nagyon jól dönthető jól viselkedik nagyon jól kezelhető motor szerintem, 100le igazából nem tudtam kimotorozni teljesen kezdőknek szerintem pont jó!!!
Sziasztok!

Erősen gondolkodom a pályázásba, de nem szeretnék olyan hú, de nagy összeget beleölni. Egész olcsón találni F2-F3-as CBR-t. Van aki pályázik ezekkel? Pro és kontra? Megéri egy ilyenre benevezni? Válaszotok előre is köszi!
Köszi, rendes tőled!
Még körülnézek itt a környéken (Kőszeg, Szombathely), jó lenne a logisztikai részét posta nélkül megoldani, de akár az is szóba jöhet :-)
Igen az a gyári méret D.I.D. 530VX 108szemü , 15-ös első 43-as hátsó lánckerékhez.
Szija nekem van gyári kölcsön adom ha gondolod.én Pesti vagyok.
Csak denso gyertyát tegyél bele ngk nem megbízható, és hidegen kis szivato ne húzd csutkára!!!!